SkyShowtime
Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 30
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Najlepsze seriale na SkyShowtime: Nie tylko Yellowstone!

Jakie ciekawe seriale możemy znaleźć na platformie SkyShowtime? W ofercie znajdzie się o wiele więcej ciekawych produkcji, nie tylko Yellowstone! Oto produkcje, które warto zobaczyć.


"Towarzysze podróży" (2023)

W Waszyngtonie, w szczycie amerykańskiej homofobii lat 50., dwóch mężczyzn — charyzmatyczny i ambitny Hawkins Fuller oraz religijny idealista Tim Laughlin — zakochują się w sobie i nawiązują trwały, ale ryzykowny i pełen szalonych momentów romans. 

Twórcą serialu jest nominowany do Oscara Ron Nyswaner. Produkcja powstała na podstawie powieści Thomasa Mallona, łączącej elementy miłosnej opowieści i politycznego thrillera.  

Na ten moment dostępny jest jeden sezon "Towarzyszy podróży". 

"Poker Face" (2023)

Charlie (Natasha Lyonne) ma niezwykłą zdolność określania, kiedy ktoś kłamie. Rusza w podróż swoim samochodem i na każdym postoju natrafia na nową kryminalną zagadkę, którą próbuje rozwiązać. Odcinki zawierają osobne historie, pokazujące, ile fałszu mogą w sobie skrywać ludzie. 

Reklama

Produkcja była nominowana do nagród Emmy i Złotego Globu i udało się zdobyć nagrodę za najlepszy gościnny występ w serialu komediowym dla Judith Light. 

Dostępny jest jeden sezon serialu "Poker Face". 

"Burmistrz Kingstown" (2021)

Rodzina McLusky rządzi miastem, w którym jedynym dobrze prosperującym biznesem jest więziennictwo, dążąc do porządku i sprawiedliwości tam, gdzie ich nie ma. Głównym bohaterem jest Mike McLusky (Jeremy Renner), który zarządza rodzinnym biznesem. Może wydawać się, że małe miasteczko jest siedliskiem wszelkiego zła: pełne przestępców, byłych skazanych i strażników. 

Choć z realiami prawdziwego więzienia ta produkcja ma niewiele wspólnego, to jest to jeden z seriali z gatunku "guilty pleasure". 

Obecnie dostępne są dwa sezony "Burmistrza Kingstown". 

"Warszawianka" (2023)

Serial przedstawia trochę dramatyczne a trochę komediowe przygody czterdziestoletniego podrywacza, którego wszyscy znają i uwielbiają, będącego swojego rodzaju miejską legendą. Bohater walczy z rzeczywistością, a przynajmniej próbuje, a wszystko po to, by zrozumieć sens swojego istnienia w świecie. Pomagają mu w tym ogromne ilości alkoholu i innych używek. 

Scenariusz do tej produkcji stworzył Jakub Żulczyk — popularny polski pisarz, znany m.in. z powieści "Ślepnąć od świateł", która została zekranizowana w 2018 roku. Autor scenariusza pokazał destrukcyjne schematy, z którymi radzi sobie bohater, a terapeutami są po części pojawiający w życiu czterdziestolatka ludzie.  

Dostępny jest jeden sezon "Warszawianki". 

"Halo" (2022)

Produkcja powstała na podstawie popularnej serii gier. Głównym bohaterem jest superżołnierz, który próbuje ocalić ludzkość. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ jego przeciwnikiem jest pozaziemskie imperium wojskowe zwane Przymierzem. Akcja serialu toczy się w dalekiej przyszłości — w XXVI wieku. 

Obecnie dostępne są dwa sezony "Halo".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: SkyShowtime | Warszawianka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy