SkyShowtime
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 32
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Harvey Keitel w wielkim hicie. W serialu gra też polska aktorka

SkyShowtime udostępnił pierwsze zdjęcia z serialu "Tatuażysta z Auschwitz", w którym występują Harvey Keitel, Melanie Lynskey, Jonah Hauer-King, Anna Próchniak oraz Jonas Nay. Premiera serialu zaplanowana jest na czerwiec 2024.

Sześcioodcinkowy serial, który oparty jest na międzynarodowym bestsellerze "Tatuażysta z Auschwitz" autorstwa Heather Morris, czerpie inspirację z prawdziwej historii Laliego i Gity Sokolov.

Na pierwszych zdjęciach widzimy nominowanego do Oscara Harveya Keitela w roli współczesnego Laliego Sokolova, Jonaha Hauer-Kinga jako młodego Laliego Sokolova, Annę Próchniak jako Gitę Furman, Melanie Lynskey jako Heather Morris oraz Jonasa Naya w roli Stefana Baretzkiego.

Serial zadebiutuje w serwisie w czerwcu 2024 roku i będzie dostępny wyłącznie w SkyShowtime. Ścieżkę dźwiękową stworzyli wielokrotnie nagrodzony Oscarem kompozytor Hans Zimmer ("Incepcja", "Interstellar") i Kara Talve ("Faraway Downs", "Prehistoric Planet").

Reklama

"Tatuażysta z Auschwitz": O czym opowie serial?

"Tatuażysta z Auschwitz" to opowieść o Lalim (Jonah Hauer-King), który w 1942 roku został deportowany do Auschwitz. Lali zostaje wyznaczony do roli "Tätowierera" - jednego z tatuażystów odpowiedzialnych za nanoszenie numerów identyfikacyjnych na ramiona współwięźniów. Pewnego dnia poznaje Gitę (Anna Próchniak), której tatuuje na ramieniu więzienny numer.

Lali i Gita zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia - to początek odważnej i niezapomnianej historii tych dwojga.  Mniej więcej 60 lat później, Lali (Harvey Keitel) spotyka początkującą pisarkę Heather Morris (Melanie Lynskey). Niedawno owdowiały mężczyzna znajduje w sobie odwagę, aby opowiedzieć światu swoją historię. 80-letni Lali powierza ją Heather, mierząc się z traumatycznymi duchami swojej młodości i na nowo przeżywając moment znalezienia miłości w tym najstraszniejszym z miejsc.

Serial wyreżyserowała Tali Shalom-Ezer.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Harvey Keitel | Anna Próchniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy