SkyShowtime

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 20
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Emma Stone i Nathan Fiedler gwiazdami serialu "The Curse". Kiedy premiera?

10 listopada bieżącego roku na platformie streamingowej Paramount+, a w Polsce na platformie SkyShowtime, zadebiutuje serial "The Curse" ("Klątwa"), którego gwiazdami są Emma Stone i Nathan Fielder. Wraz z ogłoszeniem daty premiery producenci zaprezentowali kilka zdjęć z tej produkcji, która według ich zapowiedzi ma naginać reguły komedii.

Jak czytamy w portalu Variety, Emma Stone i Nathan Fielder w serialu "The Curse" wcielają się w role małżonków Whitney i Ashera, którzy właśnie podpisali kontrakt na stworzenie programu telewizyjnego dotyczącego renowacji zniszczonych domów. Producentem programu zatytułowanego "Flipanthropy" (gra słów połączona wyrażeń oznaczających zmianę i filantropię) jest Dougie (w tej roli Benny Safdie), który skrywa przed ekipą sporo sekretów. Whitney i Ashera rozpoczynają pracę nad nowym projektem, a jednocześnie zaczynają się starać o dziecko. Nie wiedzą jednak, że ciąży nad nimi klątwa, która ma zaszkodzić ich związkowi.

Reklama

"The Curse": Emma Stone gwiazdą nowego serialu SkyShowtime

W pozostałych rolach w "The Curse" zobaczymy Barkhada Abdiego ("Kapitan Phillips"), Samanthę Ashley ("S.W.A.T.: Jednostka specjalna"), Corbina Bernsena ("Kiss Kiss Bang Bang"), Constance Shulman ("Orange Is the New Black") i GiGi Ernetę ("Figurantka"). Serial liczył będzie dziesięć odcinków. Jego autorami i producentami są Benny Safdie i Nathan Fielder, który pełnił też funkcję reżysera. Realizacją zajęła się stacja Showtime w koprodukcji ze słynnym niezależnym studiem A24, które ma na koncie nagrodzony Oscarem film "Wszystko wszędzie naraz". Pierwsze trzy odcinki serialu mają zadebiutować podczas Nowojorskiego Festiwalu Filmowego, który odbędzie się w od 29 września do 15 października.

Emmę Stone można będzie niedługo zobaczyć także w nowym filmie Yorghosa Lanthimosa zatytułowanym "Biedne istoty". Produkcja ta miała już swoją premierę podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. Dzięki roli w tym filmie Stone jest wymieniana w gronie kandydatek do przyszłorocznego Oscara.

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: SkyShowtime | Emma Stone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy