Reklama

Prison Break

Skazany na śmierć

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 456
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wywiad z gwiazdami

Prezentujemy fragment wywiadu przeprowadzonego przez Macieja Dowbora z gwiazdami popularnego również w Polsce serialu "Skazany na śmierć" ("Prison Break").

Jacy są prywatnie dwaj główni aktorzy: Wentworth Miller, grający Michaela Scofielda, fenomenalnego mężczyznę o genialnym umyśle, oraz Dominic Purcell, jego serialowy starszy brat, skazany na śmierć Lincoln Burrows?

Reklama

Z rozmowy przeprowadzonej przez Macieja Dowbora można się przekonać, co mają do powiedzenia o odgrywanych przez siebie postaciach, przygotowaniach do roli i emocjach, jakie towarzyszą realizacji najtrudniejszych scen.

Prezentujemy fragment wypowiedzi Wentwortha Millera, serialowego Michaela Scofielda.

"Mamy pewne cech wspólne. Mamy szacunek do dyscypliny, organizacji i konsekwencji. Myślę, że postać, którą gram ma moje cechy, ale ekstremalnie wyeksponowane. To nie jest zwykły człowiek w niezwykłych okolicznościach... to jest niezwykły człowiek w niezwykłych okolicznościach. Nie sądzę, aby znalazł się ktoś na tyle szalony, aby podjąć się tego, co on usiłuje zrobić. Rzeczą, która jest mi na pewno bliska, to miłość i poczucie lojalności wobec członka mojej rodziny" - o granej przez siebie postaci mówi aktor.

Więcej można dowidzieć się z dołączonego do informacji materiału wideo.

Jako ciekawostkę można dodać, iż Wentworth Miller jest jednym z najbardziej inteligentnych aktorów: jego IQ wynosi aż 180, a zatem więcej niż Sharon Stone.

"Skazany na śmierć" ("Prison Break") emitowany był dotąd w wielu krajach świata: Australii, Kanadzie, Francji, Włoszech, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Afryce Południowej i USA, wszędzie ciesząc się ogromną popularnością i zdobywając najwyższe miejsca w rankingach oglądalności. Uznany został za jeden z najlepszych seriali w dziejach amerykańskiej telewizji.

Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje