Skazana

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 262
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Skazana": Zobacz nową zapowiedź drugiego sezonu!

Player opublikował zapowiedź drugiego sezonu "Skazanej". "Uważaj, z kim trzymasz" - mówi nowy bohater produkcji. Kiedy premiera kolejnych odcinków serialu?

"Skazana": Zobacz nową zapowiedź 2. sezonu!

Player zamieścił w mediach społecznościowych zapowiedź drugiego sezonu "Skazanej". Na krótkim filmie możemy zobaczyć, jak nowy kierownik penitencjarny, Hepner (w tej roli: Adam Woronowicz), wprowadza do więzienia – prawdopodobnie – nową osadzoną. Funkcjonariusz przedstawia jej pierwszą zasadę skazanej: "Uważaj, z kim trzymasz". Kim jest nowa więźniarka? Wszystko wskazuje na to, że jest to córka Alicji, która postrzeliła Pawła!

"Skazana 2": Co wydarzy się w drugim sezonie?

W finale pierwszego sezonu "Skazanej" wydarzyło się naprawdę dużo! Alicja Mazur uciekła z więzienia i skonfrontowała się z Pawłem, który wrobił ją w morderstwo. Sędzina ma ogromną nadzieję na uniewinnienie, jednak będzie musiała zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem. Mimo nacisków ze strony Serafina, jej córka przyznać się do postrzelenia ojczyma i ponosi konsekwencje. W tym samym czasie "Penis" zostaje zdegradowany z funkcji kierownika penitencjarnego. Jego miejsce zajmuje Hepner, który szybko zdobywa przychylność osadzonych. Czy Alicji uda się wydostać z więzienia i ochronić Hanię? Tego dowiemy się w drugim sezonie!

Reklama

"Skazana 2": Kiedy premiera?

Platforma Player już jakiś czas temu podała, że nowe odcinki "Skazanej" będą pojawiać się w serwisie od 15 listopada 2022 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy kontynuacja serialu trafi do telewizji. Przypomnijmy, że w najnowszych epizodach nie zabraknie aktorów znanych z pierwszego sezonu. Do obsady dołączą: Adam Woronowicz, Konrad Eleryk, Jacek Beler, Wiktoria Gorodeckaja oraz Olga Rayska. 

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Skazana | Agata Kulesza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy