Skazana
Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 411
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Skazana": Kiedy zobaczymy 4. sezon polskiego serialu?

"Skazana" to polski serial, który skupia się na losach sędziny Alicji Mazur. Serial okazał się hitem i teraz zadebiutuje z 4. sezonem. Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

"Skazana" zadebiutowała w 2021 roku i szybko odnalazła drogę do serc widzów. Serial z każdym sezonem staje się coraz mroczniejszą opowieścią, nie ma idealnych postaci, a bohaterowie są przedstawiani w odcieniach moralnej szarości.  

"Skazana": Kiedy nowy sezon?

W październiku 2023 rozpoczęły się prace na planie zdjęciowym 4. sezonu, który będzie również ostatnim. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale najnowszy sezon ma zadebiutować w 2024 roku na platformie Player.pl. 

"Skazana": O czym jest?

Serial skupia się na postaci Alicji Mazur (Agata Kulesza), która jest sędziną, znaną ze swojej bezwzględności na sali rozpraw. Jednak przeszłość mści się na niej, gdy trafia do więzienia za zabójstwo, którego nie popełniła. Teraz Mazur musi przetrwać w więzieniu, w którym przebywają wcześniej skazane przez nią kobiety.  

Reklama

W serialu przewija się iście gwiazdorska obsada, mogliśmy już zobaczyć Leszka Lichotę, Bartłomieja Topę, a nowy sezon szykuje kolejne niespodzianki

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Player
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy