Skazana
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 476
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Skazana": Czy powstanie trzeci sezon serialu? Zapadła decyzja

"Skazana" to jeden z najpopularniejszych seriali platformy Player. Niedawno zakończył się drugi sezon produkcji. Finał pozostawił wiele pytań, w tym to najistotniejsze: czy powstanie trzeci sezon? Okazuje się, że decyzja już zapadła.

"Skazana 2": Co wydarzyło się w drugim sezonie?

Drugi sezon serialu "Skazana" zakończył się naprawdę emocjonująco. Amfisa wywołała bunt w więzieniu, który w pewnym momencie wymknął się spod kontroli. Alicja wciąż starała się zrobić wszystko, by uratować córkę Hanię. Niestety, zza krat niewiele mogła zrobić. Na ratunek dziewczynie ruszyli więc Paweł i Serafin. W tym samym czasie Hepner próbował zachować zimną krew, realizując plan sprzedaży dziewczyn w darknecie. Pati, mimo warunkowego zwolnienia, wciąż nie opuściła więzienia.

Reklama

W finałowych scenach oddział policji tłumi bunt w zakładzie karnym. Alicja próbuje uratować Pati, którą Amfisa zamknęła w płonącej sali. W tym samym czasie Hania zostaje sprzedana na aukcji w darknecie. Okazuje się, że "kupcem" jest... Paweł!

"Skazana": Czy powstanie 3. sezon serialu?

Czy Pati zostanie uratowana przez Alicję? Czy Hepner w końcu zostanie powstrzymany? Co zrobi Paweł po "wykupieniu" Hani? To pytania, które w tym momencie stawia sobie wielu widzów "Skazanej". Najważniejsze jest oczywiście jedno: Czy powstanie trzeci sezon popularnego serialu? Wiele wskazuje na to, że tak! 

Przedstawiciele Playera odpowiadają na komentarze widzów, pisząc, że trzeci sezon powstanie. Ruszyły już nawet prace na planie. Na razie nieznane są jednak żadne szczegóły oraz przewidywana data premiery. Fanom "Skazanej" nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

"Pati": Kiedy premiera spin-offu "Skazanej"

Player zapowiedział kilka tygodni temu, że pracuje nad spin-offem "Skazanej". Nowa produkcja ma opowiedzieć historię jednej z głównych bohaterek serialu - Patrycji Cichy ps. Pati. Fabuła sześcioodcinkowej serii ma ujawnić, w jakich okolicznościach koleżanka Alicji trafiła do więzienia. Premiera serialu zaplanowana jest na ten rok.

Autor: Hubert Wiączkowski

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Skazana | TVN SA | Player
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy