Reklama

Skazana

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 109
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Skazana": Bartłomiej Topa wyjawił, kim jest tajemnicza Bogusia!

Co pewien czas na profilu instagramowym Bartomieja Topy pojawia się osobliwa zabawka grająca na cymbałach, którą ten nazywa Bogusią Cymbalistką. Aktor jest na tyle do niej przywiązany, że w tym roku zabrał ją ze sobą na wakacje. Jaka historia kryje się za tym przedmiotem?

Tego lata aktora uwiecznił Bogusię - czyli dziewczynkę przyczepioną do cymbałów, która uderza w nie pałeczkami - nad Jeziorem Wygonin, na pograniczu Borów Tucholskich i Kaszub.

To były dla Topy bardzo zasłużone wakacje, bo wcześniej pracował nad serialem "Skazana".

W tej produkcji, którą od 31 sierpnia można oglądać na platformie Player, aktor kreuje postać Piotra Serafina, sponiewieranego przez życie prawnika - alkoholika i bankruta. Jest on przyjacielem głównej bohaterki, sędzi Alicji Mazur (Agata Kulesza), która zostaje niesłusznie oskarżona o morderstwo i trafia do więzienia. Odsiadka Alicji staje się punktem zwrotnym w jego życiu.

Reklama

Pytany o to, jaki ma sposób na granie osoby nietrzeźwej, aktor absolutnie wyklucza wariant, by robić to samemu znajdując się pod wpływem alkoholu. "Tak nie można. Zagralibyśmy jedną scenę i poszlibyśmy do domu" - stwierdza. "Granie kogoś pijanego nie jest dla mnie jakoś ekstremalnie trudne. Aczkolwiek, w mojej ocenie, niewielu jest w Polsce aktorów, którzy dobrze grają kogoś w takim stanie" - zauważa Topa.

Zobacz więcej:

"Chyłka": To już koniec serialu!

"Na Wspólnej": Marta Wierzbicka pozuje na wakacjach!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy