Skazana
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 476
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pati": Kiedy premiera spin-offu "Skazanej"?

"Skazana" to jeden z najpopularniejszych seriali platformy Player. Niedawno zakończył się drugi sezon produkcji. Wiadomo już, że powstaną nowe odcinki. Jednak zanim widzowie będą mogli je zobaczyć, na Player trafi spin-off serialu. Zdjęcia do niego właśnie się zakończyły.

"Pati": O czym opowie serial?

"Pati", w którą wciela się Ola Adamska to koleżanka Alicji Mazur spod celi. Swoją charyzmą, bezczelnością, poczuciem humoru i niepowstarzalnym stylem bycia podbiła serca widzów "Skazanej" i Playera. Odsiedziała już pięć z ośmiu lat wyroku. Wkrótce użytkownicy Playera dowiedzą się, jak doszło do tego, że trafiła do więzienia. 

Reklama

Główna bohaterka zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki - Julity. To na "Pati" spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem - Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia. 

"Pati": Koniec zdjęć do serialu

Player.pl zakończył zdjęcia do spin-offu "Skazanej". "Pati" - z Aleksandrą Adamską w roli głównej - to historia Patrycji Cichy zanim trafiła do więzienia. "Pati", w którą wciela się Ola Adamska to koleżanka Alicji Mazur spod celi. 

W obsadzie oprócz Aleksandry Adamskiej pojawią się też między innymi Konrad Eleryk, Agnieszka Przepiórska, Natalia Wolska, Fryderyk Surowiec, Ewa Gawryluk, Marek Richter, Magdalena Walach, Tomasz Drabek, Filip Gołąb, Grażyna Bułka, Ina Sobala i Tomasz Schimscheiner. Zdjęcia do serialu realizowane były od września 2022 roku. Ostatni klaps na planie padł 17 stycznia. 

"Pati": Kiedy premiera?

Premiera 6-odcinkowej produkcji planowana jest na pierwszą połowę 2023 roku. 

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Skazana
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy