Ciega a Citas

Singielka

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 2919
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Singielka": Szczęśliwe dni Dominiki Gwit

Dominika Gwit, znana z "Przepisu na życie" i "Singielki" 22 czerwca świętuje swoje 30. urodziny.

Dominika jest dyplomowaną dziennikarką, aktorką-amatorką, a także pisarką. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z seriali i występów przed kamerami na temat odchudzania.

"Odchudzanie to przygoda, a nie kara" - zapewniała wielokrotnie

W 2014 roku aktorka przeszła niezwykłą metamorfozę - schudła 50 kilogramów. Nie kryła wtedy satysfakcji z tego, że wytrwała w swoim postanowieniu.

Reklama

- Zmieniłam się wizualnie, nie jestem już aktorką charakterystyczną, ale mam nadzieję, że już niedługo trafi mi się jakaś odchudzona rola, inna niż dotychczas - mówiła agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Niestety, dopadł ją efekt jo-jo i wróciła do poprzedniej wagi, ale wcale nie rozpaczała z tego powodu.

Nie przeszkodziło jej to też w ułożeniu sobie bardzo szczęśliwego życia. Rok temu lubiana aktorka ogłosiła swoje zaręczyny z Wojciechem Dunaszewskim!

Dominika i Wojciech poznali się w 2016 roku i podobno od razu poczuli do siebie ogromną sympatię, która szybko przerodziła się w miłość. Montażysta oświadczył się aktorce latem ubiegłego roku - w dniu, w którym serialowa Zosia "Gruba" z "Przepisu na życie" świętowała swoje 29. urodziny!

W 2017 wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", w którym utrzymała się do ćwierćfinału. W tym odcinku Dominika Gwit i Żora Korolyov zatańczyli jive’a do "Everybody needs somebody" z filmu "Blues Brothers". Aktorka taniec zadedykowała swojemu chłopakowi, Wojtkowi.

Dominika nie chce zdradzać żadnych szczegółów na temat swojego ślubu. Zapewnia jednak, że będzie to uroczystość piękna i skromna, a zaprosi na nią jedynie rodzinę i przyjaciół.

- Chcę, żeby to była nasza ceremonia, a nie wszystkich dookoła... Zawsze marzyłam o ślubie, dlatego cieszę się, że przygotowania już ruszyły i niedługo będę miała męża. Ślub będzie kameralny, z dala od mediów, wezmą w nim udział tylko najbliżsi - mówi.

Tymczasem na niwie zawodowej Gwit postanowiła realizować się jako stylistka.

- Chcę zrobić warsztaty dla dziewczyn plus size! Jak i gdzie fajnie się ubrać i nie wydać całego majątku... Na początku warsztaty odbywałyby się w Warszawie. Rozmiary 46 i więcej... - napisała, a na jej post w ciągu zaledwie kilku godzin zareagowało ponad tysiąc osób.

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce Dominika Gwit rozpocznie przyjmowanie zgłoszeń od chętnych do wzięcia udziału w jej warsztatach.

Z okazji 30. urodzin życzymy samych szczęśliwych dni!

Reklama

Reklama

Reklama