Reklama

Ciega a Citas

Singielka

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 2957
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Singielka": Nowa pora emisji ma poprawić wyniki serialu

Od 30 listopada (poniedziałek) romantyczne perypetie tytułowej „Singielki” będzie można śledzić o nowej porze. Serial emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.55.


Reklama


"Singielka" zostanie przeniesiona do prime-time'u, bo nie osiąga zadowalających wyników oglądalności.

- W paśmie popołudniowym nie trafia do swojej widowni - wyjaśnia Bogdan Czaja, wicedyrektor programowy TVN, w wywiadzie dla Wirtualnemedia.pl. - Przesuwamy ją do prime-time patrząc na preferencje jej widowni, która jest trudno dostępna popołudniu.

W nowym paśmie telenowela TVN będzie (w poniedziałki i wtorki) konkurowała z "M jak miłość". - Liczymy się z tym, ale "M jak miłość" ma jedną trzecią rynku, pozostaje jeszcze dwie trzecie. Myślę, że "Singielka" osiągnie o tej porze bardzo dobre wyniki - dodaje Czaja.

Serial opowiada historię Elki (Paulina Chruściel), samotnej dziennikarki, która zmotywowana nadchodzącym ślubem siostry zamierza znaleźć prawdziwą miłość. Ponieważ Elka nie ma dużo doświadczenia w sprawach sercowych, randkowanie przysparza jej dużo zawirowań i niekiedy zabawnych perypetii.

Ale jak na niepoprawną romantyczkę przystało, Elka nie poddaje się i nadal wierzy, że znajdzie tego jedynego. Krążących wokół niej potencjalnych kandydatów nie brakuje. Elka zbliżyła się do kolegi po fachu - Mikołaja (Filip Bobek). Przyjaźni się także z redakcyjnym fotografem Tomaszem (Mateusz Janicki). Uczuciowych uniesień nie brakuje, a czas ucieka...

Czy Elka będzie miała kogo zabrać na zbliżający się ślub siostry? Na kogo zdecyduje się tytułowa singielka? Aby się dowiedzieć, zapraszamy przed telewizory od poniedziałku do czwartku, o nowej godzinie - 20.55!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Singielka (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje