Reklama

Ciega a Citas

Singielka

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 2932
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Singielka": Mikołaj podejrzany o zdradę!

Wkrótce Elka “Singielka” Kowalik (Paulina Chruściel) zacznie podejrzewać Mikołaja (Filip Bobek) o podwójne życie, a nawet o zdradę! Powód? Dostanie od niego maila, który miał trafić do... Singielki. Poznaj szczegóły!


Reklama


Nieoczekiwany awans Mikołaja na redaktora naczelnego w portalu internetowym "Co tam"? sprawi, że w kolejnych odcinkach Suszyński zacznie pracować zdecydowanie więcej aniżeli wcześniej.

Oznacza to, że będzie miał mniej czasu dla swojej ukochanej. Rzecz jasna, Elka jako bardzo inteligentna kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, z czym wiąże się mianowanie na szefa, zwłaszcza w podupadającej firmie. Będzie starała się wszystko rozumieć i wspierać Mikołaja we wszystkich działaniach.

Flirt z nieznajomą

Zdradzamy, że Kowalikówna zmieni swoje nastawienie do nowych zachowań kochanka w 54. odcinku serialu (emisja w piątek 18 grudnia w TVN), gdy dostanie od niego maila, który miał trafić... do Singielki. Suszyński wciąż bowiem nie wie, że pod pseudonimem najchętniej czytanej felietonistki kryje się Elka. Kowalikówna z przerażeniem odkryje, że Mikołaj najzwyczajniej w świecie flirtuje z nieznajomą! I na to znajduje czas, a na randki z nią już nie! Zezłości ją to okrutnie i dlatego zacznie zastanawiać się, co z tym fantem zrobić.

Ze swoich rozterek w związku z internetową zdradą ukochanego Elka zwierzy się siostrze Natalii (Julia Kamińska).

- Nie wiem, jak odnaleźć się w tej sytuacji - przyzna Kowalikówna. - Zapytać go o to wprost? A może udawać, że nic się nie stało i zachowywać się jak dawniej?

Zasadzka na zdrajcę

Nowacka poradzi jej, żeby zastawiła na pułapkę Mikołaja i sprawdziła, jak postąpi, gdy zgodzi się z nim spotkać jako Singielka. Elka zdobędzie się na odwagę i zaproponuje Suszyńskiemu randkę.

Tyle że na spotkanie z Singielką, do którego dojdzie w 56. odcinku, naczelny wyśle swojego kolegę Jakuba, w roli którego zobaczymy Macieja Makowskiego, znanego widzom jako młodszy aspirant Piotr Hartowny z niezapomnianej telenoweli "Złotopolscy". Mężczyzna wyjaśni, że Mikołajowi coś nagle wypadło.

Elka nie dowie się więc, jakie intencje miał Mikołaj wobec Singielki. Przynajmniej jeszcze nie teraz...

Dowiedz się więcej na temat: Singielka (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje