Reklama

Ciega a Citas

Singielka

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 2948
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Singielka": Mikołaj podejrzany o zdradę!

Wkrótce Elka “Singielka” Kowalik (Paulina Chruściel) zacznie podejrzewać Mikołaja (Filip Bobek) o podwójne życie, a nawet o zdradę! Powód? Dostanie od niego maila, który miał trafić do... Singielki. Poznaj szczegóły!


Reklama


Nieoczekiwany awans Mikołaja na redaktora naczelnego w portalu internetowym "Co tam"? sprawi, że w kolejnych odcinkach Suszyński zacznie pracować zdecydowanie więcej aniżeli wcześniej.

Oznacza to, że będzie miał mniej czasu dla swojej ukochanej. Rzecz jasna, Elka jako bardzo inteligentna kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, z czym wiąże się mianowanie na szefa, zwłaszcza w podupadającej firmie. Będzie starała się wszystko rozumieć i wspierać Mikołaja we wszystkich działaniach.

Flirt z nieznajomą

Zdradzamy, że Kowalikówna zmieni swoje nastawienie do nowych zachowań kochanka w 54. odcinku serialu (emisja w piątek 18 grudnia w TVN), gdy dostanie od niego maila, który miał trafić... do Singielki. Suszyński wciąż bowiem nie wie, że pod pseudonimem najchętniej czytanej felietonistki kryje się Elka. Kowalikówna z przerażeniem odkryje, że Mikołaj najzwyczajniej w świecie flirtuje z nieznajomą! I na to znajduje czas, a na randki z nią już nie! Zezłości ją to okrutnie i dlatego zacznie zastanawiać się, co z tym fantem zrobić.

Ze swoich rozterek w związku z internetową zdradą ukochanego Elka zwierzy się siostrze Natalii (Julia Kamińska).

- Nie wiem, jak odnaleźć się w tej sytuacji - przyzna Kowalikówna. - Zapytać go o to wprost? A może udawać, że nic się nie stało i zachowywać się jak dawniej?

Zasadzka na zdrajcę

Nowacka poradzi jej, żeby zastawiła na pułapkę Mikołaja i sprawdziła, jak postąpi, gdy zgodzi się z nim spotkać jako Singielka. Elka zdobędzie się na odwagę i zaproponuje Suszyńskiemu randkę.

Tyle że na spotkanie z Singielką, do którego dojdzie w 56. odcinku, naczelny wyśle swojego kolegę Jakuba, w roli którego zobaczymy Macieja Makowskiego, znanego widzom jako młodszy aspirant Piotr Hartowny z niezapomnianej telenoweli "Złotopolscy". Mężczyzna wyjaśni, że Mikołajowi coś nagle wypadło.

Elka nie dowie się więc, jakie intencje miał Mikołaj wobec Singielki. Przynajmniej jeszcze nie teraz...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Singielka (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje