Reklama

Ciega a Citas

Singielka

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 2956
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Singielka": Jak mieszka Singielka, czyli cztery kąty Elki

Elka Kowalik (Paulina Chruściel), tytułowa “Singielka” z nowego serialu TVN (start w poniedziałek 5 października), już dawno, bo jakieś pięć lat wstecz, wyprowadziła się z rodzinnego gniazdka i bardzo sobie ceni swoje cztery kąty. Ciasne, ale własne. Poznaj szczegóły!

Elka ma jeden (za to wielki) pokój z kuchnią i łazienką. Salon spełnia jednocześnie trzy funkcje - sypialni (z dużym, wygodnym łożem), czytelni i jadalni. Ulubionym meblem Kowalikówny jest fotel, na którym pożera kolejne książki. Jej kuchnia jest przytulna a zarazem nowoczesna. Ma wszystko, czego współczesna kobieta potrzebuje, łącznie ze zmywarką do naczyń.

Do pracy w... kapciach

Reklama

Mieszkanko Elki zostało wyczarowane przez scenografkę Dorotę Ignaczak. Projekt jej autorstwa zrealizowano w hali zdjęciowej przy Al. Krakowskiej w Sękocinie Starym.

Tuż obok znajduje się także redakcja portalu "Co tam?“, w której jest zatrudniona Elka.

Do pracy ma tak blisko, że mogłaby chodzić tam w... kapciach. W bamboszach mogłaby odwiedzać także swoją rodzinę, gdyż po sąsiedzku wybudowano mieszkanie dla jej mamy Sławy (Dorota Pomykała), siostry Natalii (Julia Kamińska) i ojczyma Olgierda (Jan Monczka).

A żeby było jeszcze ciekawiej, nieopodal zlokalizowane są wnętrza apartamentowca przy ulicy Wspólnej. Kto wie, może w przyszłości Elka wpadnie z wizytą do serialu "Na Wspólnej“?

Szafa tylko dla niej

Na razie Elka uwielbia wracać do swojego niewielkiego mieszkanka i zarzeka się, że wcale nie jest jej przykro, że nikt w nim na nią nie czeka.

- Może lubię mieć szafę tylko dla siebie? - przekonuje zadziornie Singielka. - Może lubię jeść w łóżku? Teraz przynajmniej nie muszę słuchać czyichś utyskiwań, że kruszę w pościeli. Mam wszystko, czego mi trzeba i mogę robić to, co mi się podoba. Przykłady? Nie muszę zamykać drzwi do łazienki ani wciągać brzucha, gdy zajadam śniadanie w samej bieliźnie!

Wkrótce Elka Kowalik rzuci się w wir poszukiwań faceta i wielu panów zaprosi do swego gniazdka. Zapowiada się ciekawie!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Singielka (serial) | Paulina Chruściel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje