Reklama

Ciega a Citas

Singielka

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 2957
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Singielka": Gwit i Tomala dali czadu!

Byliśmy z kamerą na premierze spektaklu "2" w konstancińskim Teatrze Hugonówka. Wrażenia: Prawdziwa bomba!

Dominika Gwit, szerokiej publiczności znana głównie z serialowych ról - Zośki "Grubej" w  "Przepisie na życie" czy Gośki w "Singielce" - oraz Michał Tomala, czyli Daniel Brzozowski z "Na Wspólnej" w spektaklu "2" wcielili się brawurowo w... kilkanaście postaci!

Reklama

Dwie godziny śmiechu, wzruszeń i refleksji na temat miłości w wykonaniu dwójki młodych aktorów minęły w błyskawicznym tempie.

Dla Dominiki był to teatralny debiut w głównej roli, a właściwie rolach, bo Gwit wcieliła się w siedem kobiet: barmankę cierpiącą po stracie dziecka, staruszkę, która ma dość swojego stetryczałego męża, dziewczynę dresa-hulaki, wyzwoloną seksualnie 30-latkę, zahukaną żonę polityka...

Trzeba przyznać, że już samo techniczne zgranie zmiany kostiumów i charakteryzacji to nie lada wyczyn, aktorka miała jednak jeszcze trudniejsze zadanie: musiała wcielać się w skrajnie różne bohaterki, niemal od razu przechodząc od jednej do drugiej roli. Już za samo żonglowanie emocjami należą się jej wielkie oklaski. Nie wspominając orgazmu na scenie na myśl o... Romanie Giertychu! Musicie to zobaczyć!

Pochwały należą się także Michałowi Tomali. Do tej pory nie mieliśmy wielu okazji, by widzieć go jako kogoś innego niż rudy Daniel, były chłopak Oli Zimińskiej w "Na Wspólnej". Serial nie daje mu rozwinąć skrzydeł, a jak się okazało, jest co rozwijać. W pamięci utkwiły mi szczególnie dwa wcielenia: sepleniący dres (!) i nieśmiały facet w średnim wieku, który nagle zmienia się w herosa.

Konstancińska premiera, bez ogromnej pompy w stylu warszawskich salonów, ale za to z przyjaciółmi i rodzin, była bardzo kameralna.

Gwiazdy, które pojawiły się na widowni to przyjaciele Dominiki i Michała z serialowych planów. Dwójka aktorów pokazała, że nie potrzeba wielkich scen, budżetów czy przepychu, ścianek i blichtru, by pokazać kawał dobrego aktorstwa. Serdecznie gratulujemy!


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje