Reklama

Ciega a Citas

Singielka

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 2956
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Singielka": Gwiazdy na konferencji prasowej nowego serialu TVN

5 października telewizja TVN rozpocznie emisję nowego serialu o, sugerującej tematykę, nazwie "Singielka". Z tej okazji odbyła się konferencja prasowa z udziałem obsady i twórców serialu. Dziennikarze mieli również okazję zobaczyć przedpremierowy odcinek telenoweli.Reklama


Tytułowej bohaterce, Elce Kowalik (Paulina Chruściel) dobrze jest samej. Spełnia się jako dziennikarka portalu "Co tam?", może bezkarnie kruszyć w pościeli i nie musi wciągać brzucha kiedy je w bieliźnie. Nie umawia się z mężczyznami, bo nie spotyka takich, którzy byliby tego warci. Wszystko jednak zmienia jedna podsłuchana rozmowa. Bohaterka postanawia znaleźć faceta w 274 dni i pojawić się na weselu siostry (Julia Kamińska) już z miłością swojego życia. Czy jej się to powiedzie? Tego widzowie dowiedzą się włączając TVN od poniedziałku do piątku o godz. 17.25.

"Daję tej postaci swoje emocje, wrażliwość i temperament. Bardzo walczyłam o to, żeby singielka nie była melepetą, która bezwolnie przyjmuje to, co się wokół niej dzieje. Dlatego Ela jest szczera, nieumiejętna, ma dużo wpadek" - powiedziała odtwórczyni głównej roli.

Jasnowłosa dziennikarka wplącze się w relację z Mikołajem (Filip Bobek) - gwiazdą jej redakcji, oraz Tomkiem (Mateusz Janicki) - grafikiem, który wolny czas najchętniej spędza w ciemni. Nawet aktorzy nie wiedzą jeszcze jak zakończy się cała historia. "Mamy jeszcze 150 odcinków do nakręcenia. Każdy bohater będzie ewoluował. Możemy też improwizować, mamy w ekipie reżyserów u których to jest wręcz pożądane, także nie wiadomo zupełnie jak to się skończy!" - śmieje się Filip Bobek.

Oprócz redakcji, w życiu Eli ogromną rolę odgrywa rodzina. Oprócz lepszej - bo bardziej uległej i szczuplejszej - młodszej siostry, jest to m.in despotyczna, choć kochająca mama, która chce córkom ułożyć życie na swoją modłę (w tej roli rewelacyjna Dorota Pomykała), babcia o nowoczesnych poglądach i umyśle ostrym jak brzytwa (Zofia Charewicz) oraz ojczym (Jan Monczka) i tato (Tomasz Sapryk).

"Myślę, że widzom to się bardzo spodoba. Dzisiaj widziałam ten odcinek po raz pierwszy i jestem zachwycona! To jest taka Bridget Jones codziennie. Mam nadzieję, że dziewczyny to łykną. Ja łyknęłam. Trochę się wzruszałam, dużo się śmiałam. I o to chodzi!" - podsumowała znana z "Galerianek" i "Przepisu na życie" Dominika Gwint, która zagra redakcyjną koleżankę Eli - ekodziennikarkę, dietetyczkę i pasjonatkę zdrowego stylu życia.

Telenowela jest adaptacją argentyńskiego formatu "Ciega a Citas", który najpierw w Argentynie, a potem w Hiszpanii bił rekordy popularności.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Singielka (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje