Reklama

Ciega a Citas

Singielka

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 2944
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Singielka": Elka w miłosnym... czworokącie!

Stopniowo Elka (Paulina Chruściel) zacznie tracić głowę dla Mikołaja (Filip Bobek), zupełnie nie dostrzegając w Tomaszu (Mateusz Janicki) kandydata na tego jedynego... Poznaj szczegóły!Reklama

Fotograf Tomasz Górski ma narzeczoną Sylwię Flis (Karolina Gorczyca) i być może właśnie z tego powodu Elka "Singielka" Kowalik nie patrzy na niego w kategoriach mężczyzny dla siebie. Dziennikarka wyznaje bowiem twardą zasadę: nie wyobraża sobie być szczęśliwa kosztem rozpaczy innej kobiety. Górski jawić się jej będzie jako przyjaciel. Idealny przyjaciel. Zauważy, że we wszystkim fantastycznie się rozumieją, mają mnóstwo tematów do rozmów, lubią ze sobą współpracować...

Wypadek na wysypisku

Zdradzamy, że w 25. odcinku "Singielki" Elka i Tomasz pojadą razem na wysypisko śmieci, by wspólnie zebrać materiał do reportażu na temat ekologicznej utylizacji odpadów.

Kowalikówna - zamiast uważnie patrzeć pod nogi - zacznie wyobrażać sobie siebie u boku Mikołaja. W pewnym momencie potknie się o przeszkodę, której nie zauważy. Efekt?  Skręci nogę i nie będzie mogła samodzielnie się poruszać.

Niezawodny jak zwykle Tomasz pospieszy jej z pomocą. Najpierw weźmie przyjaciółkę na ręce i zaniesie do auta, następnie odwiezie ją pod blok, by w końcu zanieść do mieszkania. Tym sposobem spędzą razem cały dzień. Będzie naprawdę miło i przyjemnie. 

Przypływ miłości po alkoholu

Matka (Dorota Pomykała) zawiezie kontuzjowaną Elę do szpitala. Po wizycie u lekarza wspólnie będą topiły smutki w alkoholu. Pijana Elka zdobędzie się na krok, którego następnego dnia gorzko pożałuje - na poczcie Mikołaja nagra wyznanie uczuć. Powodowana wstydem, pod nieobecność dziennikarza, skasuje wszystkie wiadomości w jego telefonie.

Mniej więcej w tym samym czasie Elka przeprowadzi z pomocą Tomasza wywiad z autorem książki "Droga do szczęśliwego związku". Zachęceni przez pisarza wezmą udział w eksperymencie, który przez szybę podejrzy Mikołaj. Da wyraz swojej zazdrości i rzuci się do bójki z rywalem. Elka przerwie ich bijatykę i stanie po stronie Suszyńskiego, po czym pojedzie z nim do jego mieszkania...

Ciąża w planach

Tymczasem Sylwia uzna, że powinni z Tomaszem zrobić kolejny krok w ich związku. Nie powie mu jednak o ważnej decyzji, którą już sama podjęła: za wszelką cenę jak najszybciej musi zajść w ciążę! Tyle że Górski przez przypadek odkryje jej tajemnicę. Pogniewa się i przeniesie na kanapę do salonu. Oceni, że dziecko to nie jest najlepszy sposób na ratowanie związku.

Romans w sekrecie

Mikołaj podwiezie Elkę na urodziny siostry. Sława wciągnie go na przyjęcie i ogłosi... narzeczonym córki. Wkrótce po tym zdarzeniu Kowalikówna dowie się, że Mikołaj wziął od sekretarki podwójne zaproszenie do filharmonii. Gdy się u niej nie zjawi z biletami, pomyśli, że szczęśliwe zakończenie chyba jej nie dotyczy.

Tomasz postanowi ukrywać przed Elką swoje problemy z Sylwią. Ona też nie pokaże po sobie, że sprawy z Mikołajem nie idą po jej myśli. Zwłaszcza, kiedy Suszyński zacznie wyraźnie ukrywać, że są z Elka parą.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Singielka (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje