Singielka Ciega a Citas
Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 2982
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Singielka": Dominika Gwit zostanie stylistką?

Dominika Gwit, czyli niezapomniana Gośka Lange z "Singielki", już dawno pogodziła się z tym, że waży znacznie więcej niż większość jej rówieśnic. Aktorka, która za miesiąc skończy 30 lat, postanowiła zostać... stylistką! Będzie doradzać dziewczynom z nadwagą, jak i gdzie się ubrać.

Kilka lat temu Dominika Gwit przeszła spektakularną metamorfozę - schudła prawie 50 kilogramów...

- Nie było to dla mnie dobre, po prostu zwariowałam. Myślałam, że pokonam otyłość chudością. Okazało się to bzdurą - wyznała w wywiadzie.

Aktorka, której ogromną popularność przyniosła rola Zosi "Grubej" w serialu "Przepis na życie", nie kryje, że kiedyś bardzo się wstydziła tego, jak wygląda. Pewnego dnia uznała po prostu, że będzie szczęśliwsza, jeśli schudnie... Ważyła wtedy 104 kilogramy!

- Otyłość ze mną wygrała. Musiałam schudnąć - wspomina.

Reklama

W ciągu kilku miesięcy Dominika zrzuciła 51 kilogramów, a gdy media obwołały ją ekspertką od odchudzania, postanowiła napisać książkę o swej przemianie. Zanim jednak poradnik "Moja droga do nowego życia" trafiła do księgarń, jej autorka znów mocno przybrała na wadze.

- Pojawił się efekt jojo. Bardzo szybko, niezwykle gwałtownie... Właściwie nie panowałam nad tym - mówi.

Dziś Dominika Gwit znów waży prawie 100 kilogramów, ale - jak mówi - czuje się sobą.

- Zatraciłam się w odchudzaniu, zapomniałam, kim jestem. W czasie skrajnej chudości bardzo źle czułam się w swoim ciele - twierdzi.

Aktorka doskonale wie, że dziewczyny z nadwagą mają poważny kłopot ze znalezieniem modnych ciuszków w rozmiarze XXL, a jedyne, o czym myślą, stojąc przed lustrem, to... w co się ubrać, by ich otyłość nie rzucała się w oczy. Dominika chce zorganizować warsztaty dla kobiet borykających się z podobnymi problemami. Właśnie ogłosiła to na Instagramie.

- Chcę zrobić warsztaty dla dziewczyn plus size! Jak i gdzie fajnie się ubrać i nie wydać całego majątku... Na początku warsztaty odbywałyby się w Warszawie. Rozmiary 46 i więcej... - napisała, a na jej post w ciągu zaledwie kilku godzin zareagowało ponad tysiąc osób.

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce Dominika Gwit rozpocznie przyjmowanie zgłoszeń od chętnych do wzięcia udziału w jej warsztatach.

Agencja W. Impact
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama