Reklama

Ciega a Citas

Singielka

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 2956
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Singielka": Chłopak z portalu randkowego

Do obsady telenoweli “Singielka" dołączył 30-letni Marcin Korcz, serialowej widowni znany m. in. jako Dagmar Balicki z “Przyjaciółek". Grany przez niego Łukasz pojawi się w życiu Natalii (Julia Kamińska).


Reklama


Ujawniamy, że młodej Nowackiej wciąż nie uda się wyjść z uczuciowego zakrętu. Z Arkiem (Mikołaj Roznerski) - wskutek różnych nieprzewidzianych okoliczności - nie może się zbliżyć. Tymczasem do szewskiej pasji doprowadza ją myśl, że jej były narzeczony Robert (Kamil Kula) zaczął sobie układać życie na nowo u boku niezwykle pięknej Asi (Magdalena Łaska). Na domiar złego Sułkowski zaproponuje Natalii spotkanie na podwójnej randce, bo - nie chcąc pozostać w tyle - okłamała go, że i ona już sobie kogoś znalazła! Przez to teraz ma wielki kłopot i musi kombinować, skąd wziąć partnera na spotkanie z Robertem i jego dziewczyną.

W końcu Natalia wpadnie na genialny - w swoim mniemaniu - pomysł założenia sobie profilu na portalu randkowym! Nowoczesna ze swej natury babcia Genowefa (Zofia Charewicz) nie podzieli entuzjazmu wnuczki, twierdząc, że przecież wszystko może się wydać i Natalia zrobi z siebie pośmiewisko. Lecz Nowacka pójdzie za głosem intuicji i w 90. odcinku “Singielki" (emisja w poniedziałek 29 lutego o godz. 20.50 w TVN) umówi się przez internet z Łukaszem, którego zagra Marcin Korcz.

Czy to właśnie z nim Natalia wybierze się na podwójną randkę?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama