Reklama

Ciega a Citas

Singielka

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 2944
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Singielka": Aktorstwo to nie jedyna pasja Julii Kamińskiej...

Julia Kamińska, znana z serialu "BrzydUla" oraz "Singielka", choć nie jest zawodową aktorką przyznaje, że aktorstwo jest jej pasją. Kolejną jest pisanie scenariuszy, a także podróże. "Marzy mi się podróż do Indii" - mówi PAP Life Kamińska.Jedną z pasji Julii Kamińskiej są podróże. "Bardzo lubię podróżować, choć nie mam na nie zbyt wiele czasu, ale za to dużo pracuję, więc będę mieć pieniądze, żeby kiedyś pojechać na wspaniała wycieczkę" - żartuje Kamińska.

Reklama

Aktorka za podróż swojego życia uważa tę do Kenii. W kolejną chciałaby wybrać się do Indii. "Nic nie wiem o Indiach, ale nasłuchałam się od różnych znajomych, że trzeba tam polecieć na przynajmniej trzy tygodnie, żeby zwiedzić, żeby poczuć ten klimat" - tłumaczy.

Choć Kamińska nie jest zawodową aktorką, to aktorstwo również jest jedną z jej pasji. Wymarzona rola? "Bardzo chciałabym zagrać Niemkę w filmie wojennym np. nazistkę. Ostatnio grałam nawet niedużą rolę nazistki w serialu radiowym o Karskim w reżyserii Krzysztofa Czeczota. Zrobiłam research, w jaki sposób hitlerowcy pozdrawiali fuhrera, nauczyłam się tego i jestem dumna z tej roli. W styczniu w Szczecinie będziemy grać koncert 'Karski na żywo'" - zapowiada Kamińska i przyznaje, że radiowo to jednak nie to samo, co zagrać przed kamerą.

Kamińska jest też autorką scenariusza do kilku odcinków serialu "BrzydUla", a obecnie znajduje się w zespole scenariuszowym serialu "Pierwsza miłości". "Zawsze chciałam to robić, choć wiedziałam, że jest to bardzo trudne. Moje germanistyczne studia były rozwijające w tym kierunku, bo miałam dużo literaturoznawstwa" - kwituje Kamińska.

swiatseriali.pl/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje