Reklama

Ciega a Citas

Singielka

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 2932
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koneksje rodzinne Elki "Singielki“ Kowalik!

Elka Kowalik (Paulina Chruściel), tytułowa bohaterka nowej telenoweli TVN pt. "Singielka“, wcale nie czuje się samotna i nieszczęśliwa. Ma przecież bliskich! Zajrzyjcie do jej albumu rodzinnego!

 

Elka "Singielka“ Kowalik (Paulina Chruściel)

Reklama

- Jestem singielką i jest mi z tym dobrze! - brzmiało jej życiowe credo do 1. odcinka serialu. - Wbrew temu, co sądzą o mnie moi najbliżsi, jestem szczęśliwa! Naprawdę!

32-letnia Kowalikówna przez przypadek podsłucha niezbyt przyjemną dla niej rozmowę, z której dowie się, że własna matka widzi jej dotychczasowe życie wyłącznie w czarnych barwach. Wszystko z nią jest nie tak, jak powinno. Jest sfrustrowana, tylko nie potrafi się do tego przyznać.

Przede wszystkim ma nadwagę (powinna schudnąć chociaż siedem, osiem kilo), bo nałogowo zajada stresy. Nie potrafi się ubrać, a w tych swoich czarnych worach wygląda jak pączek w żałobie.

Poza tym za dużo pracuje, a nic tak nie odpycha mężczyzn jak zbyt ciężka praca.

Na dodatek to, co robi w redakcji portalu "Co tam?“, niewiele jest warte, bo przecież redaktor naczelna (Iza Kuna) dotąd nawet nie pozwoliła jej napisać żadnego tekstu!

W tym miejscu należy się wyjaśnienie, że w pierwszym odcinku "Singielki“ Elka  jest researcherką (zdobywa informacje do tekstów innych reporterów). Zresztą najlepszą w redakcji, bo... jedyną.

Po tych przypadkiem podsłuchanych słowach nastąpi przebudzenie singielki, która postanowi przewartościować swoje życie. Na spotkaniu z coachem (Tomasz Sobczak) ogłosi: Potrzebuję faceta. Nie dwóch miesięcznie. Jednego. Ale takiego, z którym mogłabym wszystko. Mam na to 274 dni!

 

Mama Sława Nowacka (Dorota Pomykała)

Z wykształcenia pielęgniarka, obecnie nie pracuje. Pochłania ją urządzanie życia córkom według własnego planu. Jest toksyczna i wszystko wie lepiej od innych. Zawsze mówi to, co ślina przyniesie jej na język. Jako żona stomatologa uważa, że medycynę ma w małym palcu, w związku z czym może leczyć każdego i ze wszystkiego.

 

Siostra Natalia Nowacka (Julia Kamińska)

Ma 22 lata. Studentka farmacji. Dobra, szlachetna i czysta jak łza. Jest cudowną siostrą i najlepszą przyjaciółką Elki. Zawsze mogą na siebie liczyć. Właśnie się zaręczyła z Robertem (Kamil Kula), którego zna od liceum. Wierzy w swoją starszą siostrę i w to, że na jej ślub (za 274 dni!) Elka przyjdzie z własnym facetem.

 

Babcia Genowefa Jóźwiak (Zofia Charewicz)

Ma cięty język i umysł ostry jak brzytwa. Jest feministką i wcale nie uważa, że największym szczęściem dla kobiety jest mieć faceta u boku. Cechują ją wyjątkowo nowoczesne poglądy, nie ocenia Elki tak krytycznie jak Sława. Uważa, że jak jest ślub, to będzie i... rozwód. Może dlatego, że sama wyszła za mąż dość późno i bez miłości. Urodziła się w takich czasach, że jako panna w ciąży (a potem z dzieckiem) byłaby wytykana palcami. Odetchnęła dopiero po śmierci apodyktycznego męża, który zmarł na apopleksję. Od tamtej pory nadrabia stracony czas i korzysta z życia na maksa.

 

Tata Staszek Kowalik (Tomasz Sapryk)

Sława rozwiodła się z nim, bo pił i przepuszczał pieniądze. Obecnie pracuje jako ochroniarz na osiedlu, na którym mieszka jego była żona.

 Ojczym Olgierd Nowacki (Jan Monczka)

Aktualny mąż Sławy i zarazem ojciec Natalii. Pochodzi z rodziny z tradycjami lekarskimi. Sam jest stomatologiem i chirurgiem szczękowym. Rzadko bywa w domu.

 Robert Sułkowski (Kamil Kula)

Narzeczony Natalii (zaręczają się w pierwszym odcinku). Jest świetnie zapowiadającym się chirurgiem. Wydaje się idealnym kandydatem na męża.

Dowiedz się więcej na temat: Singielka (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje