Reklama

Simpsons

Simpsonowie

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 105
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W Canal+

Już 5 marca CANAL+ rozpoczyna emisję legendarnego serialu animowanego "Simpsonowie". Stacja rozpocznie nadawanie "Simpsonów" od pierwszych 3 sezonów z użyciem istniejącej już, stworzonej kilkanaście lat temu, lektorskiej wersji polskiej. Będzie to więc powrót do początku lat 90. i świadectwo języka, którym wtedy posługiwaliśmy się na co dzień. Najnowsze serie (sezon 17 i 18), których emisja rozpocznie się w maju, będą nadawane już w wersji lektorskiej z napisami, tworzonej aktualnie przez CANAL+.

Stacja po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje wszystkie dotychczas wyprodukowane sezony "Simpsonów". Kolejne odcinki będą nadawane codziennie od poniedziałku do piątku o 20:10. Emisja będzie kodowana.

Reklama

"Simpsonowie" są najdłużej nadawanym amerykańskim sitcomem i serialem animowanym w historii (18 sezonów!). Są satyrycznym spojrzeniem na styl życia amerykańskiej "klasy średniej", której przedstawicielem jest tytułowa rodzina i mieszkańcy fikcyjnego miasteczka Springfield. Produkcja stała się olbrzymim sukcesem zarówno komercyjnym, jak i artystycznym. Seria zdobyła dziesiątki nagród oraz tytuł najlepszego serialu telewizyjnego XX wieku, przyznanego przez magazyn "Time". W styczniu 2000 serial "The Simpsons" otrzymał własną gwiazdę na słynnej Alei Gwiazd w Hollywood.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje