Simpsons

Simpsonowie

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 99
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy sezon od 11 kwietnia

Simpsonowie, to uwielbiana na całym świecie rodzina z serialu animowanego "The Simpsons", stworzonego przez nagrodzonego Emmy Matta Groeninga.

Serial został uznany zarówno przez krytyków jak i fanów, za jeden z najprawdziwszych i najbardziej prześmiewczych obrazów amerykańskiej rodziny.

Reklama

Mieszkająca w Springfield rodzina Simpsonów, składa się z Homera - uzależnionego od pączków ojca rodziny, który nie umie dawać rad i pracuje jako inspektor bezpieczeństwa w elektrowni jądrowej; Marge - kochającej matki i żony z niebieskimi włosami, która próbuje utrzymać pokój w rodzinie; Barta, 10-latka z piekła rodem; Lisy - ponadprzeciętnie inteligentnej 8-latki uwielbiającej filozofię i grę na saksofonie; oraz Maggie, która za pomocą odgłosów ssania smoczka potrafi przedstawić szeroki zakres emocji. Razem reprezentują typową amerykańską rodzinę w najbardziej szalonym wydaniu.

W 9 sezonie, tak jak i w poprzednich, nie zabraknie specjalnego odcinka Halloweenowego. Oraz znajdzie się też odcinek świąteczny. Tradycyjnie do Springfield zawita wiele gwiazd, zarówno w sezonie 9 (m.in. Martin Sheen, Joe Namath, U2, Jay Leno i Brendan Fraser), jak i w 10 (Alec Baldwin, Kim Basinger, Lisa Kudrow, Elton John, Dolly Parton i Isabella Rossellini).

Nowe odcinki będziemy mogli oglądać od 11 kwietnia na antenie polskiego kanału Fox, od poniedziałku do piątku, o 20.00 i 20.30 (po dwa odcinki).

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje