Reklama

Siła wyższa

Ocena
serialu
6,5
Niezły
Ocen: 158
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przekonuje, że gotowanie jest sexy!

Anna Dereszowska, czyli Dorota z "Siły wyższej", przekonywała ostatnio klientki stołecznego Empiku, że gotowanie jest... sexy!

"Gotowanie jest sexy" to książka napisana przez trzy młode, ambitne i energiczne dziewczyny, które postanowiły udowodnić, że kuchnia wcale nie musi być dla kobiety miejscem... tortur. W kuchni rozgrywa się bowiem najważniejsza część życia większości rodzin - to tutaj ludzie spotykają się po pracy, tutaj rozmawiają o tym, co przydarzyło im się w ciągu dnia, tu wreszcie rodzą się pomysły nie tylko na pyszne potrawy, ale też na życie!

Reklama

Anna Dereszowska pokochała książkę Magdy Tymickiej, Moniki Lubowieckiej-Jankowskiej i Joanny Żor - jak sama mówi - od pierwszego przeczytania.

- To zbiór wspaniałych przepisów na niezwykłe dania i jednocześnie ciepła, pełna humoru, wciągająca powieść o losach trzech przyjaciółek, które szukają cudownych receptur na codzienne życie - mówiła Anna Dereszowska podczas spotkania z fanami.

W książce "Gotowanie jest sexy" znajduje się 130 przepisów na proste, tanie i pyszne potrawy oraz odpowiedzi na wiele zaskakujących pytań - jak z przytupem rozpocząć nowe życie, jak poskromić teściową, jak zagrać wrednej koleżance na nosie...

- Polecam tę książkę i singielkom, i tym paniom, które mają rodziny. Polecam ją także mężczyznom, którzy chcieliby dowiedzieć się, o czym myślą ich partnerki przygotowując kolację - żartuje Anna Dereszowska, dodając, że sama z pewnością jeszcze wiele razy sięgnie po "Gotowanie jest sexy".

Podczas promocji książki w jednym ze stołecznych salonów Empik Ania osobiście odczytała fragmenty tej niezwykłej powieści kulinarnej oraz opowiadała o własnych doświadczeniach w kuchni.

Dowiedz się więcej na temat: Siła wyższa | seriale | Anna Dereszowska | Gotowanie jest sexy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje