Reklama

Siła wyższa

Ocena
serialu
6,5
Niezły
Ocen: 161
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy to początek końca ich miłości?

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski, czyli Dorota i Tomasz z "Siły wyższej", są parą od sześciu lat, ale ostatnio - jak donosi "Życie na gorąco" - w ich związku nie dzieje się najlepiej. Czyżbyśmy byli świadkami końca miłości kolejnej gwiazdorskiej pary?Anna Dereszowska i Piotr Grabowski poznali się na planie serialu "Tajemnica twierdzy szyfrów". Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i choć wiedzieli, że będą musieli zmierzyć się z wieloma trudnościami, by zbudować swój związek, zaryzykowali. Piotr przeprowadził się z Krakowa do Warszawy, aby zamieszkać z Anią, dla której zostawił żonę i dzieci.

Reklama

- Wiedzieliśmy, że nasza decyzja, by być razem, całkowicie odmieni nasze życie, ale uczucie, jakie nas połączyło, było niecodzienne i wyjątkowe. Nie mogliśmy przejść obok niego obojętnie - powiedzieli w pierwszym wspólnym wywiadzie, tuż po tym, jak zdecydowali się przestać ukrywać przed światem swoją miłość.

Piotr Grabowski bardzo długo walczył w sądzie o rozwód. Żona, aktorka Marta Konarska, nie chciała łatwo dać za wygraną i przez wiele miesięcy nie zgadzała się zwrócić Piotrowi wolności. W końcu jednak ich rozwód został orzeczony. Zbiegło się to w czasie z narodzinami Lenki, córeczki Piotra i Anny.

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski przetrwali burzę, jaka rozpętała się wokół nich, gdy zaczynali wspólne życie.

W wywiadach opowiadali o swoim szczęściu, na galach i premierach chętnie pozowali razem do zdjęć, cieszyli się opinią dobrej i kochającej się pary. Od pewnego czasu jednak nie pokazują się razem publicznie. "Życie na gorąco" sugeruje, że uczucie między nimi się wypaliło, a kryzys, jaki właśnie dopadł ich  związek, jest początkiem końca miłości, o którą jeszcze niedawno tak bardzo walczyli.


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Siła wyższa | Anna Dereszowska | Piotr Grabowski | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje