Reklama

Sila: odnaleźć przeznaczenie

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 261
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sila: odnaleźć przeznaczenie": Turecki hit w TV Puls

Jeden z największych hitów tureckich. Podbił serca widzów na całym świecie. Teraz pora na nas!

Sila (Cansu Dere) jest młodą dziewczyną. Dorastała wśród obcych ludzi - jej biologiczny ojciec sprzedał ją bogatej rodzinie ze Stambułu.

Reklama

Jednak duchy przeszłości powracają, gdy po 16 latach do jej drzwi nagle pukają prawdziwy tata - Celil (Menderes Samancılar) oraz brat Azad (Cemal Toktaş).

Towar na sprzedaż

Mężczyźni proszą Silę, by wróciła z nimi do rodzinnego Mardin i spotkała się z umierającą matką.

Dziewczyna ma złe przeczucia, ale zgadza się jechać z nimi.

Na miejscu okazuje się, że matka ma się dobrze, a ojciec i brat zastawili na nią kolejną pułapkę. Azad przekonuje siostrę, by została na jego ślubie. Podczas zabawy wychodzi na jaw, że tego dnia nie tylko on ma powiedzieć "tak". Kiedy przychodzi do zawarcia związku, brat grozi Sili bronią i zmusza ją do poślubienia Borana (Mehmet Akif Alakurt), bogacza z Madrin.

Chce w ten sposób odkupić przestępstwo, którego dopuścił się, uciekając z siostrą Borana, Narin (Boncuk Yılmaz). Nie mając wyjścia, Sila zgadza się poślubić wpływowego mężczyznę.

Niebawem, niczego nieświadomy Boran, poznaje prawdę na temat okoliczności swojego ślubu i powodów dla których Sila zgodziła się zostać jego żoną.

Walka o wolność

Oszukany Boran nie potrafi wybaczyć żonie. Ich małżeńskie początki są dla Sili katorgą. Dziewczyna zaczyna planować ucieczkę.

W międzyczasie ich relacje ocieplają się i Sila porzuca decyzję o odejściu od męża do czasu, kiedy ten bierze ją siłą. Po tym zajściu z pomocą zakochanego w niej Emre (Kartal Balaban) - złego kuzyna Borana, Azada i Narin - dziewczyna ucieka.

Niebawem  zaczyna uświadamiać sobie, że zakochała się w Boranie, który rusza jej tropem...

MG

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje