Reklama

Sherlock

Sherlock

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 129
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sherlock" wraca na antenę 1 stycznia 2017 roku

Sezon czwarty, składający się z trzech odcinków, zadebiutuje na antenie BBC One w niedzielę, 1 stycznia 2017 roku.

Najnowsza seria o przygodach detektywa składa się z trzech odcinków.

Reklama

Według wstępnych informacji fani mogą spodziewać się powrotu Moriarty'ego (!), jednak głównym przeciwnikiem Sherlocka w czwartym sezonie będzie tajemnicza postać, w którą wcieli się Toby Jones ("Kapitan Ameryka", "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz").

Aktor po raz pierwszy pojawi się w drugim odcinku 4. serii.

Czy powstaną kolejne sezony?

Benedict Cumberbatch, którego obecnie możemy oglądać na dużym ekranie jako "Doktora Strange'a", zaniepokoił ostatnio fanów, sugerując, że czwarty sezon może być ostatnim rozdziałem historii serialowego Sherlocka.

- Mówiąc szczerze, to trochę jak zakończenie pewnej ery - powiedział aktor w wywiadzie dla brytyjskiego magazynu "GQ" - dodając, że czwarta seria jest całością, a dalszy ciąg będzie ciężko zrealizować w najbliższym czasie. 

Niedawno Steven Moffat, producent wykonawczy serialu "Sherlock", stwierdził, że nie jest przekonany, czy powstaną kolejne sezony produkcji BBC.

- Nie wiem, jak długo możemy kontynuować tę historię. Ja jestem gotowy do realizacji kolejnych serii, ale to nie ja przyciągam widzów - mówi Moffat. - Zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że czwarty sezon będzie ostatnim, ale wszystko jest możliwe.

- W serialu występuje dwóch aktorów [Benedict Cumberbatch i Martin Freeman - przyp. red.], którzy już od dłuższego czasu nie potrzebują tej pracy- kręcą "Sherlocka" dlatego, że chcą. Jestem zdziwiony, że zaszliśmy tak daleko. Myślałem, że kiedy Benedict i Martin odniosą sukces zdołamy nakręcić dodatkowo tylko jeden sezon. Z drugiej strony nasz serial może nie zniknąć - możemy nakręcić sezon, zrobić krótką przerwę i później znowu wrócić na ekran - dodaje.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sherlock

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje