Reklama

Sherlock

Sherlock

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 129
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sherlock": Kolejny sezon będzie ostatnim?

Na początku 2017 roku na antenie BBC zadebiutuje czwarta seria o przygodach Sherlocka Holmesa i Johna Watsona. Czy będzie to finałowy sezon?

W wywiadzie udzielonym brytyjskiemu The Telegraph Steven Moffat, producent wykonawczy serialu "Sherlock", stwierdził, że nie jest przekonany, czy powstaną kolejne sezony produkcji BBC.

Reklama

"Nie wiem, jak długo możemy kontynuować tę historię. Ja jestem gotowy do realizacji kolejnych serii, ale to nie ja przyciągam widzów" - mówi Moffat.

"Zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że czwarty sezon będzie ostatnim, ale wszystko jest możliwe. W serialu występuje dwóch aktorów [Benedict Cumberbatch i Martin Freeman - przyp. red.], którzy już od dłuższego czasu nie potrzebują tej pracy - kręcą "Sherlocka" dlatego, że chcą. Jestem zdziwiony, że zaszliśmy tak daleko. Myślałem, że kiedy Benedict i Martin odniosą sukces zdołamy nakręcić dodatkowo tylko jeden sezon. Z drugiej strony nasz serial może nie zniknąć - możemy nakręcić sezon, zrobić krótką przerwę i później znowu wrócić na ekran".

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sherlock

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje