Reklama

Sherlock

Sherlock

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 129
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sherlock": Czy Tom Hiddleston zagra w czwartym sezonie?

W ostatnim czasie w brytyjskiej prasie pojawiły się plotki o rzekomym udziale Toma Hiddlestona ("The Avengers", "Nocny recepcjonista") w czwartym sezonie serialu BBC. Co na to sam aktor?

W wywiadzie udzielonym serwisowi RogerEbert.com Tom Hiddleston zapytany, czy spotka się na planie czwartej serii z Benedictem Cumberbatchem (obaj panowie zagrali razem w filmie "Czas wojny"), powiedział wprost:

Reklama

"Nie. To kompletna bzdura. Czyste spekulacje. Będę pierwszą osobą, która powie, że twórca "Sherlocka", Mark Gatiss, to jeden z moich przyjaciół.  Pracowaliśmy wspólnie przy okazji sztuki "Coriolanus" i mogę powiedzieć, że Mark to świetny kumpel. Ale nigdy nie zaproponował mi roli w "Sherlocku". Jeżeli ta plotka byłaby prawdą, to chyba już zaoferowano by mi jakąś rolę i na pewno bym o tym wiedział".

Wynika z tego, że musimy rozwiać nadzieje wielu fanów.

Kiedy pogłoski o rzekomym angażu Hiddlestona pojawiły się po raz pierwszy wspomniano, że aktor miałby wcielić się w postać Sherrinforda Holmesa, starszego brata Sherlocka i Mycrofta.

Bohater ten nigdy nie pojawił się w żadnym opowiadaniu Arthura Conana Doyle'a, jednak to imię znalazło się w notatkach pisarza oraz w "niekanonicznych" powieściach. Sherrinforda poznali czytelnicy serii o przygodach Dr Who (książka "All-Consuming Fire") i wielbiciele gier RPG ("The Yorkshire Horrors").

Dodatkowo, w finałowym odcinku trzeciego sezonu "Sherlocka" Mycroft wspomina o tej postaci.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sherlock Holmes | Tom Hiddleston | Benedict Cumberbatch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama