Reklama

Sex Education

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 83
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sex Education": Zobacz zdjęcia z planu 4. sezonu serialu Netflixa

Trwają prace na planie czwartego sezonu serialu "Sex Education", a widzowie już teraz z niecierpliwością oczekują jego premiery. Jeden z głównych aktorów serii - Ncuti Gatwa pokazał, jak wyglądają prace. Zobacz wyjątkowe kadry z planu!

Ncuti Gatwa w serialu Netflixa "Sex Education" wciela się w postać Errica. Aktor postanowił dać fanom wgląd za kulisy powstawania tej produkcji, publikując fotki prosto z planu. 

(Aby zobaczyć więcej, przesuń w prawo)  

"Sex Education": Nowe postaci w 4. sezonie

Z zapowiedzi platformy streamingowej Netflix na temat czwartej serii "Sex Education" wynika, że fabuła zostanie wzbogacona o wątek dwóch nowych, transseksualnych postaci Abbi i Kenta. Z opisu bohaterów bohaterów, który na Instagramie zamieścił jeden ze scenarzystów, dowiadujemy się, że Abbi i Kent są parą i mieszkają razem w domu rodzinnym Kenta. Jego rodzice są bardziej tolerancyjni i przyjęli partnerkę syna pod swój dach, gdy została wyrzucona z domu po dokonaniu coming outu. "Abbi to niezwykle pewne siebie transseksualna dziewczyna w typie Winony Ryder z lat 90. Jest liderką w swojej grupie, wesołą, szczodrą i lojalną królową popularności" - opisuje Krishna Istha. Z kolei Kent jest "nieco głupkowaty i zapominalski", potrafi każdego wysłuchać i każdemu doradzić. Póki co nie wiadomo, kto wcieli się w opisywanych bohaterów.

Reklama

Ostatnio ujawniono jednak informację, że do obsady dołączył Dany Levy. Aktor zagra w 4. sezonie Sex Education uznanego pisarza Thomasa Molloya, który jest korepetytorem Maeve.

W serialu ponadto występują: Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Aimee-Lou Wood, Kedar Williams-Stirling, Chaneil Kular, Simone Ashley, Mimi Keene, Tanya Reynolds, Mikael Persbrandt, Patricia Allison, Sami Outalbalii, Anne-Marie Duff, George Robinson, Chinenye Ezeudu, Alistair Petrie, Samantha Spiro, Rakhee Thakrar i Jim Howick.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy