Sex Education
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 122
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sex Education 4": Netflix uchyla rąbka tajemnicy [pierwsze zdjęcia]

Netflix opublikował dziś pierwsze zdjęcia z finałowego sezonu "Sex Education", uchylając rąbka tajemnicy o tym, co czeka na fanów w szczytowym momencie serii. Data premiery została wyznaczona na 21 września 2023.

Na zdjęciach zobaczyć można najbardziej znanych bohaterów z serialu "Sex Education", a także lepiej przyjrzeć się temu, jak rozwiną się ich historie w nowym sezonie.

"Sex Education": Co czeka widzów w czwartym sezonie?

Po ukończeniu szkoły średniej Moordale Otis i Eric stają przed nowym wyzwaniem - pierwszym dniem w Cavendish Sixth Form College. Otis denerwuje się założeniem swojej nowej kliniki, podczas gdy Eric marzy o tym, by znowu nie zaliczyli porażki. Jednakże Cavendish jest szokiem kulturowym dla wszystkich uczniów Moordale - myśleli, że są progresywni, tymczasem nowa uczelnia to dla nich zupełnie inny poziom. Codzienna joga we wspólnym ogrodzie, atmosfera zrównoważonego rozwoju i grupa uczniów, którzy są lubiani za to, że są... mili!? Viv jest pod wrażeniem przyjaznego, niekonkurencyjnego podejścia studentów, podczas gdy Jackson wciąż stara się zapomnieć o Calu. Aimee próbuje czegoś nowego, zapisując się na zajęcia ze sztuki, a Adam zastanawia się, czy edukacja w szkole powszechnej jest dla niego. Za oceanem Maeve spełnia swoje marzenia na prestiżowym Wallace University, gdzie uczy ją kultowy pisarz Thomas Molloy. Otis tęskni za nią, jednocześnie starając się dostosować do tego, że nie jest już ani jedynym dzieckiem w domu, ani jedynym terapeutą na kampusie - brzmi oficjalny opis fabuły czwartego sezonu.

Reklama

Zdjęcia do czwartego sezonu "Sex Education" realizowane były w latach 2022-2023 w Walii w Wielkiej Brytanii.

Od czasu pojawienia się w serwisie Netflix w 2019 roku, serial "Sex Education" otrzymywał liczne nominacje i nagrody, w tym główną dla najlepszego serialu komediowego za 3. sezon podczas 50. gali rozdania międzynarodowych nagród Emmy w 2022 roku. Trzeci sezon serialu osiągnął 66,6 mln wyświetleń w ciągu pierwszych 91 dni.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Sex Education
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama