Reklama

Sex and the City

Seks w wielkim mieście

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 176
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

U Polańskiego

Kim Cattrall zagrała u Romana Polańskiego w jego najnowszym filmie - "Autor widmo". Premiera już dziś.

Choć zadebiutowała na ekranie w roku1975, gwiazdą stała się dopiero ponad 20 lat później. Sławę tej brytyjskiej aktorce przyniosłarola Samanthy Jones wserialu "Seks w wielkim mieście". Dzięki niej stała się symbolem nowoczesnej, wyzwolonej kobiety sukcesu.

Reklama

Jednak dla 54-letniej dziś Cattrall to za mało. Jak sama mówi, rolą w filmie Polańskiego chce udowodnić, że jest nie tylko piękną kobietą,ale i dobrą aktorką.

Zobacz polski trailer:

Oraz ten ciekawszy:

Cattrall jako Samantha (+16):

A oto opis filmu: Chociaż Adam Lang (Pierce Brosnan) nie jest już brytyjskim premierem, wciąż zna bardzo wiele tajemnic. Dlatego wszyscy z niecierpliwością oczekują

wydania jego pamiętników. Wydawnictwo zaoferowało za nie aż10 milionów dolarów.Jednak projekt ten wciąż prześladuje, jak się wydaje, pech. Początkowo pamiętniki

Langa miał spisać bliski współpracownik premiera, jednak zginął w tajemniczych okolicznościach. Zatrudniony na jego miejsce autor (Ewan McGregor), który ma pisać w imieniu Langa, już w chwilę po przybyciu do samotnej willi na amerykańskim wybrzeżu zauważa, że wokół byłego brytyjskiego premiera dzieje się coś niepokojącego.

Wkrótce zacznie powoli odkrywać mroczne sekrety polityka, sprawy, które spowodują, że jego życie stanie się zagrożone. Ktoś bowiem nie chce dopuścić, by tajemnice Langa ujrzały światło dzienne. Czy były brytyjski premier prowadzi niebezpieczną grę? A może to ktoś z jego najbliższego otoczenia stara się, by tajemnice gabinetu Langa nigdy nie zostały ujawnione? Pisarz ma wrażenie, że nikt mu nie mówi całej prawdy. Czuje, że zaciska się pętla. Tylko wokół kogo? Człowieka, który był jedną z najważniejszych osobistości na ziemi czy też tego, który spisać jego wspomnienia?


ŚwiatSeriali.pl on Facebook

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje