Reklama

Sex and the City

Seks w wielkim mieście

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 193
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sposób na utrzymanie związku

Aktorka Sarah Jessica Parker jest dumna ze swojego małżeństwa z Matthew Broderickiem. Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" twierdzi, że wraz z mężem znaleźli sposób na utrzymanie swojego związku.

Parker i Broderick pobrali się w 1997 roku i mają razem roje dzieci: 9-letniego Jamesa i 2-letnie bliźnięta, Marion i Tabithę. Gwiazda nowego filmu "Jak ona to robi?" jest zdania, że najlepszym sposobem na utrzymanie związku jest patrzenie na męża oczami ich dzieci oraz... niezbyt częste rozmawianie o małżeństwie.

Reklama

"Znaleźliśmy na to sposób. Jestem dumna z tego, że przy tak skomplikowanych życiach, jakie prowadzimy, udaje nam się rozwiązywać bieżące problemy" - oznajmiła 46-letnia aktorka. "Nie rozmawiamy zbyt wiele o naszym małżeństwie, co uważam za mądre. W naszym życiu jest tak wiele innych rzeczy, które są ważniejsze od rozszczepiania atomu naszego małżeństwa" - dodała.

"Mamy wspaniałą rodzinę, nasz syn i córeczki są absolutnie zakochane w Matthew i myślę, że to cudowne. Czasem następuje ten moment, kiedy widzę go oczami naszych dzieci i to naprawdę kuszące. Myślę, że to wspaniale wpływa na nasze małżeństwo" - wyjaśniła gwiazda w wywiadzie dla brytyjskiej edycji magazynu "Marie Claire".

Parker i Broderick najwyraźniej zażegnali już kryzys w swoim związku. W styczniu 2009 roku w mediach pojawiły się spekulacje, jakoby para miała się rozstać ze względu na romans aktora. Już w czerwcu tego samego roku na świat przyszły bliźnięta urodzone dla pary przez matkę zastępczą. Czyżby to one scementowały ich małżeństwo?

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sarah Jessica Parker

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje