Reklama

Sex and the City

Seks w wielkim mieście

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 178
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Seks w wielkim mieście": Sarah Jessica Parker stworzyła kolekcję butów

Jako Carrie Bradshaw w "Seksie w wielkim mieście" była uzależniona od szpilek Manolo Blahnika. Teraz Sarah Jessica Parker wypuściła własną kolekcję butów. To efekt współpracy z siecią luksusowych domów handlowych Nordstrom.Reklama

Kolekcja debiutuje 28 lutego w amerykańskich sklepach Nordstrom, dostępna jest też przez internet. Oprócz szpilek, sandałków, espadryli czy japonek, z monogramem SJP dostępne są również torebki i trencze.

Obuwie nie jest przesadnie awangardowe i powinno przypaść do gustu szerokiej rzeszy Amerykanek. Ceny butów wahają się mniej więcej od 600 do 1500 zł. Co ciekawe, każdy model nosi imię. Jeden z nich - Pola, jest hołdem na cześć polskiej aktorki Poli Negri.

- Przez rolę Carrie musiałam nosić wiele modeli butów na obcasie. Miałam na stopach ich niezliczoną ilość, dlatego też dużo się o nich dowiedziałam. Kolekcja moich butów była nieunikniona - powiedziała redakcji "Vogue'a", gry ruszyły prace nad jej kolekcją.

Zaskakujące, że buty sygnowane przez Parker pojawiły się na rynku dopiero 10 lat po zakończeniu "Seksu w wielkim mieście".

Kolekcję aktorka stworzyła do spółki z Georgem Malkemusem, dyrektorem generalnym renomowanej firmy Manolo Blahnik.

Wcześniej jako Carrie Bradshaw, Parker wylansowała modę na buty tej marki. Jej bohaterka szpilki od Manolo Blahnika traktowała niczym świętość. W jednej z pamiętnych scen Carrie prosi bandytę na Manhattanie, by kradł jej ulubionych butów. W zamian była gotowa oddać mu torebkę Fendi, pierścionek i zegarek.

Dowiedz się więcej na temat: Sarah Jessica Parker | Seks w wielkim mieście

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje