Reklama

"Seks w wielkim mieście": Gwiazdor serialu wziął ślub po 20 latach związku

Od kilku miesięcy fani serialu "Seks w wielkim mieście" czekają na nowe odcinki. Co chwilę wychodzą nowe materiały zza kulis serialu. Teraz fani "Seksu w wielkim mieście" mają kolejny powód do świętowania. John Corbett, czyli niezapomniany Aidan Shaw z serialu "Seks w wielkim mieście", w najnowszym wywiadzie zdradził, że kilka miesięcy temu stanął na ślubnym kobiercu.

Ślub po 20 latach

Małżonką aktora jest jego wieloletnia partnerka, Bo Derek. "Po 20 latach razem postanowiliśmy się pobrać. Nie chcieliśmy, by rok 2020 był rokiem, którego wszyscy nienawidzą. Pomyśleliśmy więc, że warto zrobić w tym czasie choć jedną wspaniałą rzecz" - ogłosił gwiazdor.

Pandemia odcisnęła wyraźne piętno na życiu milionów ludzi. Dla niektórych okazała się ona impulsem do dokonania wielkich zmian. Do tego grona zalicza się John Corbett, gwiazdor kultowego "Seksu w wielkim mieście". Serialowy Aidan Shaw pod wpływem globalnego kryzysu podjął wraz ze swoją partnerką, aktorką Bo Derek, decyzję o zalegalizowaniu ich trwającego niemal dwie dekady związku. Radosną nowinę aktor przekazał liczącej ponad 1,2 miliona osób widowni, gdy pojawił się w programie "The Talk" współprowadzonym przez Jerry’ego O’Connella.

ReklamaWszystko przez... pandemię

Para związała się ze sobą w 2002 roku. Od tamtej pory wiodą szczęśliwe, ustabilizowane życie, skutecznie unikając wikłania się w skandale. W kwietniu zeszłego roku w wywiadzie udzielonym Fox News aktorka wyjaśniła, dlaczego wraz z ukochanym nie podjęli jak dotąd decyzji o zalegalizowaniu ich związku. 

Pandemia okazała się dla Corbetta źródłem dynamicznych zmian nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Już niedługo zobaczymy go w nadchodzącej kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" zatytułowanej "And Just Like That...". W kwietniu światowe media obiegła informacja, że serialowy Aidan dołączył do obsady produkcji powracając do swojej słynnej roli. Na ekranie pojawi się on u boku m.in. Sarah Jessiki Parker, Kristin Davis, Cynthii Nixon, Chrisa Notha oraz Evana Handlera. Fabuła składającego się z 10 odcinków serialu będzie koncentrować się na Carrie, Mirandzie i Charlotte, które mierzą się z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą życie po pięćdziesiątce. Premiera pierwszego sezonu serii zaplanowana jest na końcówkę 2021 roku. (PAP Life)

Zobacz też: Gwiazda "Na sygnale" kusi w basenie. Monika Mazur publikuje błogie kadry z wyjazdu! 

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje