Reklama

Sex and the City

Seks w wielkim mieście

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 178
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przyznają się do kłótni

Gwiazdy "Seksu w wielkim mieście" - Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall i Cynthia Nixon - przyznały, że istnieje między nimi rywalizacja, co potwierdza krążące od dawna plotki o częstych kłótniach na planie tej produkcji. Aktorki zaznaczyły jednak, że mimo to są przyjaciółkami.

Gwiazdy kultowego serialu i filmów z tego cyklu postanowiły odnieść się do spekulacji, że nie dogadują się ze sobą, ze szczególnym wskazaniem na Cattrall i Parker. Dotychczas aktorki dementowały plotki na ten temat, tłumacząc, że są znajomymi, które utrzymują ze sobą dobre relacje z racji swojej pracy.

Reklama

Teraz jednak odtwórczynie ról Carrie, Samanthy i Mirandy wypowiedziały się otwarcie w kwestii nieporozumień, do których dochodzi między nimi na planie filmowym, tłumacząc, że wynikają one głównie ze stresu, zmęczenia i długich godzin pracy.

"Gdy jesteś na planie pracując po 90 godzin tygodniowo, praktycznie w ogóle nie przebywając w domu, jesteś wyczerpana. Są takie momenty, gdy wszystkie jesteśmy rozdrażnione i czasami ranimy nawzajem swoje uczucia. Nie mam jednak sobie nic do zarzucenia jeśli w kwestii tego, jak traktuję innych" - oznajmiła 45-letnia Parker, jak donosi portal Contactmusic.com.

"Nie zawsze między nami było łatwo. Jednak mówienie o tym, że jesteśmy skłócone, jest absurdalne" - dodała 44-letnia Nixon.

53-letnia Cattrall wyznała natomiast, że bez względu na sporadyczne sprzeczki, aktorki często żartują ze sobą, aby rozładować panującą na planie atmosferę.

"19-godzinne dni pracy są stresujące i nie ma znaczenia to, czy jest się prowadzi się ciężarówkę, pracuje w kopalni czy na planie zdjęciowym i robi wszystko, by wyglądać świetnie o 4 nad ranem. Jednak pomiędzy nami panuje koleżeńska atmosfera... Chemia między nami czterema jest naprawdę silna" - zapewniła.

PAP Life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje