Reklama

Sex and the City

Seks w wielkim mieście

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 178
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przebieranki w filmie

Sarah Jessica Parker w swoim najnowszym filmie - "Seks w wielkim mieście 2" - występuje aż w 48 kostiumach.

45-letnia aktorka, która wkrótce powróci na ekrany kin jako "ofiara mody" - felietonistka Carrie Bradshaw - przyznała, że na planie filmu przebierała się jeszcze więcej razy, jednak niektóre ze scen zostały ostatecznie wycięte.

Reklama

"Myślę, że pojawiam się w nim w jakichś 48 strojach. Początkowo było ich 60, jednak niektóre sceny zostały wycięte. Tak więc, wskutek eliminacji niektórych scen oraz tego, że czasem trudno było nam znaleźć powód ku temu, abym przebierała się kolejny raz, choć wcale nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby tylko mi na to pozwolili, ostatecznie występuję tam w niemal 50 strojach" - wyjaśniła gwiazda.

Pomimo prezentowania się w "Seksie w wielkim mieście 2" w wielu kreacjach od znanych projektantów, elementem garderoby, który najbardziej przypadł do gustu Parker, okazała się... halka.

"Najbardziej podobało mi się, gdy Carrie wpadła na Aidana na arabskim targu mając na sobie T-shirt Diora w stylu vintage oraz halkę od sukienki Zaca Posena. Nie samą sukienkę, ale halkę oraz szpilki Manolo Blahnika wykonane specjalnie na potrzeby tego filmu" - wyznała gwiazda w wywiadzie dla programu "Access Hollywood".

Zajrzyj Carrie do szafy.

Zobacz dokument o modzie i Nowym Yorku w serialu:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama