Reklama

Sex and the City

Seks w wielkim mieście

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 180
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Parker przegięła?

Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" boi się, że popełniła "straszny błąd". Czy naprawdę jest się czym przejmować? Zobacz o co chodzi.

Powodem zamieszania jest… pieprzyk aktorki. A właściwie był, gdyż Parker usunęła go chirurgicznie, a teraz bardzo ubolewa nad stratą. Dlaczego?

Reklama

Aktorka poważnie żałuje, że nie skonsultowała się wcześniej z rodziną a nawet… fanami. Ci ostatni uważają "skazę" za znak firmowy Jessici.

"Chodzę na terapię odkąd to się stało… Naprawdę, nie sądziłam, że taka rzecz może przemienić się w wielka aferę. Ostatnio na plaży przyszła do mnie kobieta, wyraźnie zdenerwowana i mówi: Nie wiem czemu Pani to zrobiła, pieprzyk był Twoim podpisem! Myślę sobie - co? I przez następny kwadrans w uszach kołatało mi się wyłącznie jej zdanie. Jedyne co do mnie docierało, to myśl: popełniłam okropny błąd. Czy mogę to odkręcić? Nawet mój syn za nim tęsknie. Czuję, że powinnam porozmawiać z większą ilością ludzi" - wyznaje załamana aktorka.


Cóż, dołączamy się do kondolencji.


Na pocieszenie, serwujemy kolejny odcinek dokumentu o Kim Catrall, pip rznie zatytułowany: "Seks po czterdziestce" - gdy aktorka pogodziła się z faktem, że wielka kariera prawdopodobnie nigdy nie stanie się jej udziałem, los zesłał jej "rolę życia".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje