Reklama

Sex and the City

Seks w wielkim mieście

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 177
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Panie w Emiratach Arabskich

W drugiej części filmowej ekranizacji serialu "Seks w wielkim mieście" weźmie udział znany kwartet dam: Sarah Jessica Parker (jako Carrie Bradshaw), Kim Cattrall (jako dynamiczna Samantha), Cynthia Nixon (jako racjonalna Miranda) i Kristin Davis (jako grzeczna Charlotte). Szczegóły dotyczące fabuły nie są jeszcze znane, jednak już teraz wiadomo, że sequel przyniesie wiele zaskakujących niespodzianek. Premiera 27 maja 2010 roku.

Miłośników kultowego serialu czeka nie lada gratka, bowiem producenci drugiej części "Seksu w wielkim mieście" przygotowali dla nich dynamiczną fabułę oraz wiele zwrotów akcji.

Reklama

Przede wszystkim Carrie, znana z miłosnych zawirowań i niezdecydowania, porzuci swojego męża Johna (Pana Biga) na rzecz podwójnego eks-chłopaka Aidana.

Poza tym widzowie będą świadkami ślubu. Niestety nie będzie to uroczystość z udziałem Carrie, a tym bardziej Samanthy (jej nawet do głowy nie przyszłaby stabilizacja). Jak wynika z najnowszego trailera, który już ukazał się w sieci, pobiorą się Stanford Blatch (przyjaciel Carrie) i Anthony Marentino (przyjaciel Charlotte).

Natomiast Samantha, która nie miała okazji do miłosnych podbojów w pierwszej części filmu, z powodu związku z młodszym mężczyzną znów popadnie w tarapaty.

Najbardziej zaskakującym elementem drugiej części "Seksu w wielkim mieście" jest niewątpliwie miejsce, w którym kręcone są wszystkie sceny. Ku naszemu zaskoczeniu, nie jest to ani Manhattan, ani nawet Nowy Jork, ale… Abu Dhabi.

Dlaczego producenci zdecydowali się na przeniesienie akcji filmu ze Stanów Zjednoczonych do Emiratów Arabskich? Być może chcieli udowodnić, że frywolny styl życia czterech przyjaciółek, może być prowadzony na wysokim poziomie nie tylko w świetle jupiterów wielkiej metropolii, ale również w bardziej egzotycznym zakątku świata.

Warto przypomnieć, że głównym zarzutem stawianym pierwszemu obrazowi, było manifestowanie przez bohaterki wystawnego stylu życia, pomimo kryzysu, który wówczas nawiedził Stany Zjednoczone. W filmowym świecie, cztery przyjaciółki mogły sobie bez problemów pozwolić na chodzenie po ulicach Nowego Jorku w butach za 400 dolarów i picie drinków za 20 dolarów.

"The New York Times" skrytykował wówczas bohaterki, m.in. Carrie, za to, że nie mądrzeją z wiekiem i wciąż zachowują się jak beztroskie dziewczynki.

Czy w drugiej części panie będą dojrzalsze? A może zmieni się tylko sceneria zdarzeń i Carrie zamiast zapraszać koleżanki na zakupy do Nordstrom Rack, znajdzie o wiele ciekawsze miejsca do rozrywki w Emiratach Arabskich? O tym, czy tak będzie przekonamy się już niebawem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje