Reklama

Sex and the City

Seks w wielkim mieście

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 177
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nigdy nie brzmiał lepiej!

Jeżeli trailery sequelu "Seksu w wielkim mieście" nie wystarczyły, aby was oszołomić w oczekiwaniu na film, poczekajcie, aż usłyszycie ścieżkę dźwiękową…

W gronie gwiazd, których piosenki uświetnią soundtrack do filmu, znajdzie się Alicia Keys. Artystka wykona swoją wersję hitu "Rapture" z repertuaru amerykańskiej grupy Blondie.. Przygotowana przez artystkę wersja połączona będzie z muzycznym tematem przewodnim serialu.

Reklama

Gdy usłyszycie ten fragment, miało powiecie: "To działa!". Można pokusić się o stwierdzenie, że oba pomysły idą w parze, jak mroźny cosmo i szpilki Manolo Blahnik. To po prostu się czuje i brzmi tak dobrze!

"Jesteśmy wielkimi szczęściarzami, że ją mamy" - powiedział Jason Linn z wytwórni Watertowel Music.

"Ona ma doskonały głos do wprowadzenia ... muzyki w Sex and the City 2.

Ponadto możemy się spodziewać wielkiego powrotu Jennifer Hudson. Zdobywczyni Oscara nie będzie jednak grać pomocniczki Carrie Bradshaw , za to powróci w piosence.

Wspólnie z brytyjską piosenkarką Leoną Lewis zaśpiewa oryginalną piosenkę napisaną na potrzeby filmu - "Love Is My Colour".

Co więcej, na płycie pojawi sama Liza Minelli, która przygotuje swoją interpretację "Single Ladies" z repertuaru Beyoncé i utwór "Every Time We Say Goodbye", czyli słynny klasyk Cole Portera.

W zestawie znajdą się również nowe utwory Dido i Cee-Lo Grena.

To jeszcze nie wszystko! Na płycie usłyszymy odtwórczynie głównych ról! Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis i Cynthia Nixon zaśpiewają ulubiony numer Hellen Reddy, "I Am Woman".

Soundtrack ukaże się 25 maja, zaledwie dwa dni przed premierą sequela "Seksu w wielkim mieście" zaplanowanego na 27 maja..

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje