Reklama

Sex and the City

Seks w wielkim mieście

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 178
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będzie "Seks w wielkim mieście" 3!

Wkrótce mają się rozpocząć zdjęcia do prequelu kultowego serialu telewizyjnego "Seks w wielkim mieście". Będzie on nosił tytuł "Pamiętniki Carrie" i, jak zapowiadają jego producenci, pojawi się w telewizji już w przyszłym roku.

Wkrótce mają się rozpocząć zdjęcia do prequelu kultowego serialu telewizyjnego "Seks w wielkim mieście". Będzie on nosił tytuł "Pamiętniki Carrie" i, jak zapowiadają jego producenci, pojawi się w telewizji już w przyszłym roku.

Reklama

Nowa wersja serialu powstanie na podstawie książki "Pamiętniki Carrie" autorstwa Candace Bushnell - będącej pierwowzorem filmowej Carrie Bradshaw.

To właśnie Bushnell przez lata tworzyła stałą rubrykę dla amerykańskiego dziennika "The Observer", zatytułowaną właśnie "Seks w wielkim mieście". I podobnie jak serialowa Carrie na łamach gazety opisywała przygody swoje i swoich przyjaciółek.

Twórcy nowo powstającego serialu pokażą, jak wyglądało życie Carrie Bradshaw, gdy po raz pierwszy pojawiła się w Nowym Jorku. Serial rozpoczyna się w 1980 roku, czyli w momencie, gdy Carrie chodzi do ostatniej klasy liceum, po czym wyjeżdża na swą pierwszą podróż do Nowego Jorku.

Niestety w nowym projekcie nie zobaczymy żadnej z dotychczasowych gwiazd "Seksu w wielkim mieście".

Nie pojawią się w nim również przyjaciółki Carrie znane z pierwszej wersji serialu: Miranda Hobbs i Charlotte York. Za to zobaczymy w nim młodsze wcielenie Samanthy Jones.

Producentem "Pamiętników Carrie" będzie Josh Schwartz, mający na swym koncie inny hit telewizyjny - "Plotkarę". Podczas pracy przy serialu będzie on współpracował ze współtwórcami scenariusza "Seksu w wielkim mieście" Amy B. Haris i Len Goldstein.

Producenci "Pamiętników Carrie" są obecnie na etapie castingów i poszukiwań odtwórców głównych ról.

Prawa do emisji serialu wykupiła już stacja HBO.

Dowiedz się więcej na temat: Sarah Jessica Parker | Seks w wielkim mieście

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje