Reklama

Sex and the City

Seks w wielkim mieście

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 208
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Babskie wieczory w Comedy Central Family

Lato z Comedy Central Family zapowiada się bardzo niegrzecznie! Rozpoczynamy babskie wieczory - specjalne pasmo, w którym to kobiety są na pierwszym planie. Dzięki takim hitom jak "Cougar Town: Miasto kocic", "Seks w wielkim mieście" czy "Rozpalić Cleveland", każda z pań odkryje w sobie pierwiastek prawdziwej uwodzicielki. Dodatkowo, na widzów czekać będzie zabawny instruktaż, jak radzić sobie po zerwaniu, czyli "Happy Endings". Dla całej rodziny stacja przygotowała natomiast perypetie niani Frani oraz Jasia Fasoli.

"Cougar Town: Miasto Kocic 2"

Czterdziestoletnia Jules (Courteny Cox) rozstaje się z mężem i na nowo odkrywa w sobie kobietę. Za namową koleżanki ponownie zaczyna myśleć o facetach i wpada w wir randkowania. Jej nastoletni syn Travis nie jest zachwycony zachowaniem matki, która spotyka się z chłopakami w jego wieku. W Sarasota, gdzie mieszkają, pełno jest samotnych kobiet w kwiecie wieku, które stają na głowie, aby poderwać młodych ogierów.

Reklama

Do tej pory, Jules nabijała się z takich kobiet, a teraz sama nie chce być traktowana przez otoczenie jak napalona, podstarzała mamuśka, która przynosi wstyd synowi. Jednak jej zachowanie nie wskazuje, by mogło się coś zmienić... W nowym sezonie "Cougar Town: Miasta Kocic" Courtney Cox (Jules) znów zagra ze swoją dawną znajomą z "Przyjaciół" - Jennifer Aniston, która wystąpi gościnnie w serialu. Premiera 2. sezonu: 12 lipca, piątek, godz.21:00

"Rozpalić Cleveland 4"

Trójka atrakcyjnych singielek z Los Angeles wybiera się na wycieczkę do Paryża. Ich życie zmienia się, kiedy w wyniku awaryjnego lądowania samolotu zaczynają poznawać uroki Cleveland. Na miejscu czeka na nich sporo przystojniaków, co utwierdza je w przekonaniu, że muszą zabawić w tym mieście trochę dłużej.

Jedną z głównych ról w serialu gra zdobywczyni czterech nagród Emmy, legenda amerykańskiego kina - Betty White. Zaraz po amerykańskiej premierze, czwarty sezon historii o rozpalonych singielkach będzie można obejrzeć na Comedy Central Family już w lipcu! Premiera 4. sezonu: 5 lipca, piątek, godz. 23:00

Kultowy serial, który zdobył 8 Złotych Globów i 7 nagród Emmy. Tak popularny, że w Nowym Jorku organizowane są wycieczki śladami bohaterek. Zmienił oblicze mody, m.in. wylansował takie nazwiska jak Manolo Blahnik. Niezaprzeczalnie wpłynął na zmianę sposobu przedstawiania kobiet w filmie. Wpływ na światową gospodarkę serialu analizowany był przez takie tytuły jak Forbes. Zainspirował tematy na studiach genderowych i cały kurs na Massachusetts Institute of Technology. Carrie, Miranda, Samantha i Charlotte wracają na antenę Comedy Central Family już w lipcu! Emisja 1. sezonu: od 15 lipca, poniedziałek-piątek, godz. 23:00.

"Happy Endings"

Serial przedstawia losy szóstki przyjaciół z Chicago. Paczka znajomych wiedzie sielankowe życie. Brad doskonale dogaduje się ze swoją żoną Jane, a Dave i Alex są równie dobrze rokującą parą, która ma zamiar związać się na całe życie. Jednak w dniu ślubu Alex zmienia zdanie i ucieka sprzed ołtarza. Mimo tego zdarzenia była para postanawia pozostać w dobrych stosunkach, a przyjaciele nie chcą opowiadać się po żadnej ze stron - to doprowadza do częstych niezręcznych, lecz przezabawnych sytuacji. Pierwszy sezon zapowiada się gwiazdorsko. Na planie pojawią się m.in. Caroline Aaron znana z "Bezsenności w Seattle" i "Edwarda Nożycorękiego" oraz zdobywca Oscara za film "Spadkobiercy" - Nat Faxon. Premiera 1. sezonu: 15 lipca, poniedziałek, godz. 19:35.

"Niania"

Trzydziestoletnia Frania Maj rozstaje się z narzeczonym i traci swoją dotychczasową pracę w salonie sukien ślubnych. Jednak szybko udaje się jej znaleźć nowe zajęcie - zostaje akwizytorką kosmetyków. Pewnego dnia składa wizytę bogatemu producentowi telewizyjnemu, Maksowi Skalskiemu. Kobiecy urok najwidoczniej działa cuda, bo Maks zatrudnia Franię jako nianię trójki dzieci: Zuzi, Małgosi i Adasia. Okazuje się, że nowoczesna niania i gromadka szalonych dzieciaków, to całkiem zgrana paczka. Premiera: 3 lipca, środa, godz. 22:00

"Jaś Fasola"

Jaś Fasola to chyba najbardziej znana po Królowej Elżbiecie postać w Anglii. Jaś - choć już dawno stał się dorosłym człowiekiem, ciągle zachowuje się jak dziecko. Fasola mieszka sam, ale dzięki jego misiowi, samotność mu nie przeszkadza. Hołduje zasadzie, że tylko on jest w stanie zrobić coś porządnie - niestety nie zawsze mu to wychodzi, a to sprawia, że pakuje się w przedziwne, a jednocześnie prześmieszne sytuacje. Premiera: 6 lipca, sobota, godz. 17:25.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje