Reklama

Secret Diary of a Call Girl

Sekretny dziennik call girl

Ocena
serialu
6,1
Niezły
Ocen: 38
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Trzeci sezon w Polsce

"Sekretny dziennik call girl" to śmiały, kontrowersyjny i zabawny serial przedstawiający kulisy życia ekskluzywnej call girl mieszkającej w Londynie. Belle ma 26 lat, jest seksowna, diabelnie inteligenta, niezależna, bystra i lepiej czuje się wśród mężczyzn niż wśród kobiet. Kocha swoją pracę i wykonuje ją perfekcyjnie, dlatego za swoją profesjonalną znajomość męskiej natury bierze jednorazowo 300 funtów. Czasami wychodzi z klientami na kolację, czasem do teatru, bywa, że wyjedzie na wycieczkę. Na ogół jednak uprawia z nimi seks.

Fabuła serialu oparta jest na motywach popularnego bloga anonimowej dziewczyny do towarzystwa, do niedawna znanej tylko z pseudonimu Belle de Jour. W plebiscycie Guardiana zyskał on tytuł bloga roku, co pozwoliło jego autorce wydać dwie książki, opublikowane w Wielkiej Brytanii i USA.

Reklama

Niedawno, prawdziwa Belle szantażowana przez byłego chłopaka, ujawniła swoje imię i nazwisko - Brooke Magnanti ma 34 lata i pracuje na Uniwersytecie w Bristolu, ma również ukończony doktorat. W swojej pracy akademickiej zajmuje się tematyką dziecięcą.

W trzecim sezonie Belle pracuje na pełnych obrotach jako profesjonalna i uwodzicielska call girl, ale i autorka książki. Jednak pogodzenie tych dwóch ról nie jest dla niej łatwe, zwłaszcza, że ma tylko trzy miesiące na ukończenie drugiej powieści. Jedynym mężczyzną, który wydaje się rozumieć jej sytuację jest Duncan (James D`Arcy) jej wydawca. Czy jest on mężczyzną z którym Bell może się związać?

Belle wybiera się na premierę swojej pierwszej książki incognito, żeby poznać prawdziwą reakcję ludzi. Duncan namawia ją aby rozpoczęła pracę nad kolejną, zapewniając, że posiada naturalny dar literacki, mimo że ona sama uważa, że nie ma wystarczającego materiału na napisanie następnej powieści. Podczas gdy Belle, Bambi (Ashley Madekwe) i Ben (Iddo Goldber) świętują jej sukces, niepodziewanie w drzwiach pojawia się Jackie (Joanna Bobin) siostra Belle. Okazuje się że została zdradzona przez męża i potrzebuje miejsca, w którym mogłaby się zatrzymać i oczekuje, że Belle będzie od teraz prostytutką, pisarką i dobrą siostrą.

Kanał: FoxLife

Start: piątek, 23 kwietnia, godz. 22:55

Emisja: w każdy piątek o godz. 22:55

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje