Reklama

Sąsiedzkie porachunki

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 20
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sąsiedzkie porachunki": 11-letnia gwiazda seriali. Kim jest Julia Kostow?

Jest uśmiechniętą i pełną energii 11-latką. Uwielbia przedstawienia teatralne, zajęcia akrobatyki i jazdę konną, a do tego zagrała już w ponad 20 produkcjach filmowych i telewizyjnych. Julia Kostow mimo młodego wieku zachwyca reżyserów swoim talentem aktorskim. Bardzo chętnie obsadzana jest w najnowszych polskich produkcjach u boku znanych aktorów. Czy wyrośnie na nową gwiazdę telewizji?

Julia Kostow pierwszy raz pojawiła się przed kamerą mając zaledwie dwa tygodnie. Od tamtego czasu często gościła na ekranach telewizorów występując między innymi w serialu "Przyjaciółki" czy "Na Wspólnej". Zainteresowanie mediów zdobyła w 2015 roku, kiedy to zagrała uroczą Matyldę, córkę Antoniego (w tej roli Michał Czarnecki) w komedii romantycznej "Planeta Singli". Obecnie można oglądać ją w nowym mini-serialu telewizji Polsat "Sąsiedzkie Porachunki", w którym gra Ewę, córkę głównej bohaterki Joli (w którą wciela się Monika Dryl).

Reklama

W aktorstwie najbardziej podoba mi się to, że poznaje wielu nowych ludzi. - podkreśla Julia. Dzięki graniu w filmach i serialach mam możliwość wcielenia się w różne role, być kilkoma osobami jednocześnie. To bardzo fajne. Przed zdjęciami czytam scenariusz i wiem co się wydarzy, ale na planie zawsze jestem ciekawa tego co stanie się w kolejnej scenie i co będziemy nagrywać następnego dnia. To świetna zabawa. - dodaje 11-latka.

Lista ról Julii jest imponująca, a jej kariera nabiera tempa. Mimo to młoda aktorka nie zdecydowała jeszcze czym chce zajmować się w przyszłości. - Gdy będę dorosła, na pewno nadal chciałabym kontynuować to co teraz robię. Grać w filmach i serialach, bo bardzo mi się to podoba i to moje największe hobby, ale nie wiem dokładnie kim chcę być w przyszłości. Może połączę aktorstwo z jakimś innym zajęciem.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje