Reklama

Santa Diabla

Santa Diabla

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 30
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Santa Diabla": Nowa telenowela w TV Puls!

TV Puls zaprasza na kolejną dawkę emocji w latynoskim wydaniu. Historia diablicy o twarzy anioła. Zaskakujące zwroty akcji, napięcie, a na pierwszym planie miłość. Premiera serialu już 8 lipca. Tego nie można przegapić!


Reklama


Santa Martínez była szczęśliwa. Miała pracę i kochającą rodzinę - męża Willy’ego (Lincoln Palomeque) oraz synka Willy’ego Jr. Jej życie runęło jak domek z kart w dniu, kiedy Willy dostał pracę nauczyciela muzyki Danieli, wnuczki Gaspara Cano - najbogatszego i najbardziej wpływowego człowieka w Marrero. Ogromna szansa zawodowa męża Santy szybko zamieniła się w jego największy koszmar.

Na celowniku modliszki

W domu rodziny Cano przystojny nauczyciel córki wpadł w oko Bárbarze - mężatce gotowej na wszystko, by zaciągnąć przystojnego muzyka do łóżka. Na dodatek Willy odkrył, że Daniela zażywa narkotyki. Zdemaskowana dziewczyna i odrzucona kobieta połączyły siły, by zniszczyć życie korepetytora, i oskarżyły go o próbę gwałtu. Sprawa natychmiast trafiła w ręce anioła stróża rodu - Humberta Cano - sądowego wyjadacza, który, żądając sprawiedliwości, doprowadził mężczyznę przed oblicze sądu.

Niestety, intrygi Barbary i Danieli szybko wyszły na jaw, gdy mąż - Georges - kobiety i ojciec dziewczyny odkrył, że nagranie - dowód, na którym została zapisana rzekoma napaść seksualna, było zmontowane. Humberto nie mógł uwierzyć, że został oszukany przez własną rodzinę. Wiedział jednak, że mleko się rozlało i sprawa została zbyt nagłośniona. W obawie o reputację rodziny postanowił kontynuować farsę.

Wkrótce pojawił się w sądzie ze sfabrykowanymi dowodami i doprowadził do skazania Willy’ego na trzydzieści lat więzienia. Następnie, obawiając się, że oszustwa wyjdą na jaw, posunął się do ostateczności - zlecił morderstwo męża Santy.

Życiowa misja

Jest rok 2013. Od dramatycznych wydarzeń minęły dwa lata. Przez ten czas Santa niczego nie zapomniała. Co więcej, pielęgnowała w sobie nienawiść do rodziny Cano i obmyśliła rewanż, na zimno - bo tak serwowana zemsta smakuje najlepiej. Obejmował on przemianę Santy Martinez w Amandę Braun, obecną narzeczoną... Humberta. Z nową tożsamością kobieta jest zdolna do wszystkiego, by tylko osiągnąć swój cel: sprawić, że Cano słono zapłacą za wyrządzone jej rodzinie krzywdy. Ale jej idealnie obmyślony plan nie zakładał jednego - niespodziewanego poznania trzeciego z braci Cano, czarnej owcy w rodzinie, Santiaga, któremu uda się skraść jej serce od pierwszego wejrzenia...

Nie tylko na ekranie

"Santa Diabla" to powrót Gaby Espino do pracy po trzech latach przerwy. Czas ten aktorka wykorzystała na rozwód z Cristóbalem Landerem (marzec 2011 r.), związek z Jencarlosem Canelą (od września 2011 r.) oraz urodzenie synka - Nickolasa (luty 2012 r.). Na ekranie partnerować jej będą: debiutujący w roli czarnego charakteru Carlos Ponce oraz Aarón Díaz, dla którego udział w "SD" był początkiem przygody z Telemundo. Panowie spotkali się nie tylko na ekranie, ale też w studiu - nagrali w duecie piosenkę promującą serial. MG

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje