Reklama

Santa Diabla

Santa Diabla

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 30
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Santa Diabla": Bestie i zemsta

Piękność skrzywdzona przez rodzinę zamożnych adwokatów czy detektyw z nadprzyrodzonymi mocami – która produkcja podbije serca widzów?


Reklama


Lipiec i sierpień to czas serialowych powtórek. Na szczęście wszyscy telewidzowie spragnieni nowych historii będą mogli obejrzeć tego lata dwie wciągające premiery. Zadowoleni będą miłośnicy telenowel oraz fani dreszczowców z elementami fantasy.

Mroczne bajki

Nick Burkhardt (David Giuntoli) jest w serialu "Grimm" detektywem z wydziału zabójstw. Ma narzeczoną (Bitsie Tulloch) i sprawdzonego partnera (Russell Hornsby). Wszystko się zmienia, kiedy dowiaduje się, że jest ostatnim spadkobiercą słynnych baśniopisarzy - braci Grimm. Jednocześnie należy do grupy łowców, którzy walczą ze stworami żyjącymi w realnym świecie obok nieświadomych niczego ludzi. Czy uda mu się pokonać wiedźmy i inne złe baśniowe kreatury, które atakują ludzi? Sprawdzimy w każdy piątek w TVP 2. 

Odwet czy miłość?

Telewizja Puls od 8 lipca zaczyna emisję telenoweli "Santa Diabla". Poznamy historię wdowy Santy Martínez (Gaby Espino), która została oślepiona żądzą zemsty i nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swój plan...

Jej mąż, podejmując się nauczania gry na pianinie w domu zamożnej rodziny adwokata Humberto Cano (Carlos Ponce), był narażony na zaloty matki swojej uczennicy. Odrzucając umizgi kobiety, jest przez nią oskarżony o próbę zgwałcenia małej Danieli. W wyniku całej intrygi zostaje skazany i trafia do więzienia.

Kiedy adwokat Humberto odkrywa kłamstwo swojej siostry, przedkłada prestiż rodziny Cano nad sprawiedliwość. Nie tylko nie udziela pomocy niewinnemu mężowi Santy, ale zleca jego zabicie! Po śmierci ukochanego zrozpaczona kobieta poprzysięga zemstę na znienawidzonej rodzinie Cano. Planuje zostać żoną bezwzględnego Humberto i krok po kroku niszczyć każdą bliską jego sercu osobę.

Niestety, kiedy na jej drodze pojawia się niepokorny i zabójczo przystojny Santiago (Aarón Díaz), brat Humberto, a w grę zaczynają wchodzić uczucia, sprawa mocno się komplikuje...


NHL

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Grimm | Santa Diabla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje