Sandman

Ocena
serialu
6
Niezły
Ocen: 22
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sandman": Pierwsze zdjęcia zza kulis drugiego sezonu! Są przecieki z planu

Trwają prace na planie drugiego sezonu serialu "Sandman". Choć oficjalnych informacji o nowych odcinkach jeszcze praktycznie nie ma, to w sieci pojawiło się kilka zdjęć zza kulis produkcji Netfliksa.

"Sandman": Zdjęcia zza kulis drugiego sezonu

Na fotografiach, które krążą po Twitterze, możemy zobaczyć Toma Sturridge'a, który wciela się w głównego bohatera; Kirby Howell-Baptiste czyli Śmierć, Indyę Moore znaną z "Pose" czy filmu "Aquaman i Zaginione Królestwo" (jej rola nie jest jeszcze znana) oraz, najprawdopodobniej, Orfeusza.

"Sandman": Drugi sezon krótszy od pierwszego?

Jak donoszą redaktorzy Redanian Intelligence (serwisu, który dostarcza informacji również fanom "Wiedźmina" czy "Władczy pierścieni"), drugi sezon Sandmana ma składać się ośmiu odcinków. Pierwsza seria liczyła łącznie 11 epizodów, z czego "Sen o tysiącu kotów / Kaliope" był odcinkiem bonusowym. W tym wypadku mniejsza liczba odcinków (oczywiście, jeżeli informacje zostaną potwierdzone, a nie okażą się zwykłą plotką) nie powinna jednak dziwić - większość seriali Netfliksa to ośmioodcinkowe produkcje, a warto pamiętać, że "Sandman" należy do jednej z najdroższych.

Reklama

"Sandman": O czym opowiada serial?

Jak dowiadujemy się z oficjalnego opisu serialu: "Gdy tylko zamkniemy oczy, przenosimy się do innego świata - Śnienia - w którym Sandman, Władca Snów (Tom Sturridge) nadaje kształt wszystkim naszym najgłębszym lękom i fantazjom. Gdy Władca Snów zostaje niespodziewanie schwytany i uwięziony na sto lat, pod jego nieobecność dochodzi do serii wydarzeń, które na zawsze zmieniają świat snu i świat jawy. 

Aby przywrócić porządek po uwolnieniu się z zasadzki, Władca Snów podróżuje przez różne światy i czasy, naprawiając swoje błędy oraz odwiedzając dawnych przyjaciół i wrogów. Po drodze spotyka różne nowe - kosmiczne i ludzkie - istoty".

"Sandman": Przeciek na temat drugiego sezonu

Długo oczekiwana adaptacja powieści graficznej Neila Gaimana zadebiutowała na Netflix 5 sierpnia 2022 roku i osiągnęła wynik 69,5 mln godzin oglądania w pierwszym tygodniu od premiery. W drugim - 127,5 mln, w trzecim - 77,2 mln w trzecim i w czwartym - 53,8 mln. Fani musieli jednak uzbroić się w cierpliwość - zielone światło na realizację drugiej serii twórcy dostali dopiero po prawie czterech miesiącach. I to, właściwie, przez przypadek.

2 listopada na oficjalnym koncie DC Comics na Twitterze pojawił się wpis, który bardzo szybko usunięto: "Marzenie trwa. [The Sandman] powróci z nowymi odcinkami, opartymi na wielu tomach powieści graficznej Neila Gaimana, aby odkryć jeszcze więcej historii o The Endless".

Ku ogromnej radości fanów na całym świecie, przeciek niedługo potem potwierdziły oficjalne źródła.

"Sandman": Kiedy i gdzie oglądać?

Drugi sezon serialu "Sandman" powinien trafić na Netflix w 2024 roku.

Zobacz też:

"Bridgertonowie": Trzeci sezon najbardziej romantycznym ze wszystkich?

"Rojst Millennium": Netflix pokazał nowych bohaterów i gwiazdorską obsadę! Oto pierwsze zdjęcia

"Wzgórze psów": Nowy polski serial od Netflix. Ekranizacja powieści Żulczyka

To nie koniec problemów Marvela. Shang-Chi 2 pod znakiem zapytania?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Sandman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama