Reklama

Sandman

Ocena
serialu
5,8
Przeciętny
Ocen: 18
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sandman": Bonusowy odcinek jest już dostępny na Netflix!

Netflix sprawił właśnie fanom "Sandmana" ogromną niespodziankę! Dziś w serwisie zadebiutował specjalny odcinek na podstawie dwóch odrębnych historii!

Osią fabularną bonusowego odcinka serialu "Sandman" dwie historie autorstwa Neila Gaimana - "Calliope" i "Sen tysiąca kotów". Odcinek zadebiutował dziś na Netflix, a platforma sprawiła tym samy fanom ogromną niespodziankę!

"Sandman": O czym opowiada serial?

Jak dowiadujemy się z oficjalnego opisu serialu: "Gdy tylko zamkniemy oczy, przenosimy się do innego świata - Śnienia - w którym Sandman, Władca Snów (Tom Sturridge) nadaje kształt wszystkim naszym najgłębszym lękom i fantazjom. Gdy Władca Snów zostaje niespodziewanie schwytany i uwięziony na sto lat, pod jego nieobecność dochodzi do serii wydarzeń, które na zawsze zmieniają świat snu i świat jawy. Aby przywrócić porządek po uwolnieniu się z zasadzki, Władca Snów podróżuje przez różne światy i czasy, naprawiając swoje błędy oraz odwiedzając dawnych przyjaciół i wrogów.

Reklama

"Sandman": George R.R. Martin o serialu Netfliksa

"Dostaliśmy przedpremierowy dostęp do "Sandmana" Neila Gaimana i oglądaliśmy cały serial. Chłopcy i dziewczęta, to naprawdę dobra rzecz. "Sandman" to jedna z najlepszych powieści graficznych wszech czasów, a twórcy bardzo dobrze ją odwzorowali" - powiedział George R.R. Martin w materiale filmowym, który opublikował na swoim blogu. Pisarz opowiadał również o tym, jak przechodził COVID-19 i o premierze "Rodu smoka".

"Sandman": Czy powstanie drugi sezon?

Na oficjalną decyzję Netfliksa przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, jednak jak donoszą zagraniczne media prace nad scenariuszami kolejnych odcinków już się rozpoczęły. W rozmowie z serwisem "Den of Geek" David S. Goyer, jeden z producentów serialu, stwierdził, że w pierwszym sezonie pokazali, o co chodzi w tej historii. Kolejne odcinki będą więc rozszerzeniem i pogłębieniem opowiadanej historii na zbudowanych już fundamentach.

Zobacz też:

"Cesarzowa Sisi": Nowa wersja historii cesarzowej wkrótce na Netflix

"Gabinet osobliwości Guillermo del Toro": Maraton horroru już w październiku!

"Wednesday": Pierwsze zdjęcie członków nowej rodziny Addamsów

"The Crown": Książę Karol wściekły na twórców serialu?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy