Samo Życie

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 515
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wierna Johnowi Travolcie

W prawdziwym życiu Monika Krzywkowska, czyli Teresa Jankowska-Szpunar z telenoweli "Samo Życie", jest szczęśliwą żoną i mamą, co jednak nie przeszkadza jej być wierną… Johnowi Travolcie.

- Jako mała dziewczynka nigdy nie obwieszałam ścian pokoju plakatami z podobiznami idoli, jak to miały w zwyczaju moje koleżanki - wspomina Monika Krzywkowska, znana szerokiej widowni z roli dziennikarki Teresy Jankowskiej-Szpunar w serialu "Samo Życie".

- Pewnie dlatego, że byłam dzieckiem twardo stąpającym po ziemi. Nawet jeśli dla kogoś traciłam głowę, to była to osoba mi bliska i na wyciągnięcie ręki. Nie traciłam czasu na nierealne mrzonki. Idola upatrzyłam sobie dopiero w latach późniejszej młodości.

- Był nim John Travolta. Gdy zobaczyłam go w musicalu "Grease", od razu się w nim zakochałam. Tak, to chyba była moja pierwsza wielka miłość (śmiech). Do dziś jestem jego wierną fanką - i to bez względu na upływający czas, zmieniające się warunki zewnętrzne czy jego przekonania. Travolta to bez wątpienia świetny aktor i mężczyzna.

Reklama

- Uwielbiam także Jeffa Bridgesa oraz Benicio Del Toro. W aktorach - i chyba w ogóle w mężczyznach - podoba mi się oryginalność wypisana na twarzy. Zupełnie nie interesują mnie przystojniacy o gładkich rysach. Zdecydowanie bardziej urzekają mnie ci, u których już na pierwszy rzut oka widać, że mają sporo za uszami.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Samo Życie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy