Reklama

Samo Życie

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 425
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W stylu glamour

Serial "Samo życie" podczas wakacji przechodzi lifting. Przy zmianie wizerunku głównych bohaterów pracuje sztab stylistów i fryzjerów, zatrudniono również nowych scenarzystów, a wszystko po to, aby już pod koniec sierpnia zaprezentować "Samo życie" w stylu... glamour.

Najważniejszą informacją jest to, że do serialu wraca Przemysław Sadowski. Grany przez niego Kacper zostanie świadkiem koronnym i przekaże śledczym ważne informacje, które doprowadzą do całej serii zatrzymań gangsterów. Beata Kawka z kolei awansuje. Jej bohaterka, Tamara dostanie posadę szefowej ekskluzywnego dodatku dla kobiet "Babskie Życie" i zatrudniła panią Pudel, która zajmuje się prowadzeniem domu.

Reklama

Pino (Stefano Terrazzino) otworzy sieć sklepów z importowanym włoskim designem, a Staszek (Jakub Strzelecki), który właśnie ukończył studia dostanie pracę informatyka w redakcji. To nie jedyna zmiana w życiu młodego trenera karate, który w dramatycznych okolicznościach, na skutek wypadku podczas zawodów, pozna miłość swojego życia - Basię (Katarzyna Pierścionek).

"Basia jest pielęgniarką w szpitalu, do którego z poważnym urazem oka trafił Staszek. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, ale żeby nie było tak pięknie i kolorowo, za Basią ciągnie się historia z przeszłości pod tytułem - Witek. Rodzice Basi upatrzyli go sobie na męża dla ich córki i nie są szczęśliwi pojawieniem się Staszka w jej życiu. Ona jednak jest pewna, że Staszek to miłość na całe życie" - opowiada Katarzyna Pierścionek, która zadebiutuje w serialu po wakacjach.

Także Edyta Olszówka, a raczej grana przez nią Maria znów poczuje serca bicie. Po burzliwej nocy, którą spędziła ze Staszkiem i nagłym wyznaniu miłości Olgierdowi, tym razem jej sercem zawładnie wybitny rosyjski okulista, Vadim (Andriej Biełanow). Aby być bliżej ukochanej, przystojny lekarz przeprowadzi się do Polski...

AKPA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje