Samo Życie

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 515
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rewolucja w "Samym Życiu"

W nowym sezonie 'Samego Życia", ruszającym tuż po wakacjach sensacja będzie gonić sensację.

Zacznie się od przysłowiowego trzęsienia ziemi, a właściwie wybuchu, który wstrząśnie w równym stopniu posadami redakcji "Samego Życia" jak i życiem samych dziennikarzy. Będą ofiary śmiertelne, w tym naczelny gazety, Jerzy Bartnik. Jego śmierć wywróci redakcję do góry nogami. Bartnik nie będzie jedyną ofiarą. Możemy wyjawić, że Roman Badera zostanie ciężko ranny a Kika zapadnie w śpiączkę! Reszta dziennikarzy znajdzie się bez pracy i będzie musiała przystosować się do nowej sytuacji. Nie będzie łatwo.

Na szczęście Marysia znajdzie sposób na reaktywację gazety. Początkowa radość i entuzjazm dziennikarzy szybko zostaną zastąpione przez niedowierzanie i szok, kiedy okaże się, że nowe "Samo Życie" ma być...tabloidem! Powstanie nowa redakcja, pojawią się nowi dziennikarze.

Reklama

Nowy sezon "Samego Życia" będzie obfitował w liczne osobiste perturbacje. Pino i Agnieszka wciąż nie będą w stanie znaleźć wspólnego porozumienia. Kwestia ojcostwa dziecka Agnieszki doprowadzi do jej wyjazdu do Dęblina. Pino, zrozpaczony i wściekły, stanie się łatwym łupem dla Anety.

Po śmierci Bartnika, zaradna dziewczyna będzie usiłowała znaleźć sobie nowe "źródło utrzymania". Mając nadzieję na wykorzystanie konfliktu między Pino i Agnieszką do własnych celów, doprowadzi do ich spotkania z Torstenssonem.

Kacper i Teresa biorą rozwód. Adam Kowalski, adwokat reprezentujący Teresę w sądzie staje się ważną częścią jej życia. Załamany Kacper musi pogodzić się z faktem, że ostatecznie stracił żonę. W pewnym momencie będzie musiał podjąć dramatyczną decyzję, kiedy na jaw wyjdą pewne fakty z przeszłości Adama...

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy